Görüş Bildir

Polatlı'da Zincir Marketleri Denetleyen Zabıtalar: 'Bu Düzen Talan Düzeni, Talan Düzenine Müsaade Etmeyeceğiz'

Anasayfa > Video

Döviz kurundaki düşüş sonrasında marketlerdeki fiyatların düşmemesi vatandaşları da isyan ettirmişti. Marketlerin fiyatlarını düşürmemesi sonrasında ise denetimler başlatılmış ve zabıtalar zincir marketleri denetlemeye başlamışlardı.

Ankara'nın Polatlı ilçesinde denetimlere katılarak fahiş fiyatlara tepki gösteren zabıta müdürü sosyal medyada gündem oldu.

Ankara'nın Polatlı ilçesinde denetimlere katılarak fahiş fiyatlara tepki gösteren zabıta müdürü sosyal medyada gündem oldu.

Zabıta müdürü Sabri Ünal market çalışanına, 'Bu armut çiftçide 1 TL halde 4 liraya alıyorsunuz, burada 8 TL'ye satıyorsunuz. Hak mı adalet mi?. Yöneticilerinize iletin bu düzen talan düzeni. Talan düzenine biz müsaade etmeyeceğiz. Hiç kurusa bakmasınlar' dedi.

İşte o anlar: 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
33
15
10
3
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
hma8641

Asgari ücretle çalışan gariban kasiyere ne anlatıyorsun... Yiyorsa git bul patronuna anlat...

Kzlt

Kara mizah seviyesinin bile üstünde bir absürdlük içeren olacak o kadar skeci gibi bir denetim. Üniformalı lümpen en son soracağı hatta sormaması gereken kiş... Devamını Gör

arsen lüpmeyen

Bu fiyatların faiz indirilince düşmesi lazım değil miydi? Büyük ekonomist "dolar sebep enflasyon sonuç" dedi de ben mi kaçırdım?...