Görüş Bildir

etiket İki Siyahi Genç, Sipariş Vermeden Starbucks'ta Oturup Lavaboyu Kullanmak İsteyince Tutuklandı!

Haberler
> İki Siyahi Genç, Sipariş Vermeden Starbucks'ta Oturup Lavaboyu Kullanmak İsteyince Tutuklandı!

ABD'de yaşanan olayda iki siyahi genç arkadaşlarını bekledikleri Starbucks'ta çalışanlar tarafından polise şikayet edildi. Amanda Seales isimli kişi tarafından Twitter'da paylaşılan görüntülerde yer alan açıklamaya göre polise şikayet edilmelerinin nedeni ise, sipariş vermemeleri ve lavaboyu kullanmak istemeleri.

Tuvaleti kullanmak için izin isteyen gençler çalışanlar tarafından sadece müşterilerin kullanabileceği yönünde cevap alınca ısrar etmeleri üzerine polise şikayet edildi.

Tuvaleti kullanmak için izin isteyen gençler çalışanlar tarafından sadece müşterilerin kullanabileceği yönünde cevap alınca ısrar etmeleri üzerine polise şikayet edildi.

Olay yerine gelen polis gençlerden ayrılmalarını istediler. Ancak iki siyahi genç tuvaleti kullanma konusunda ısrar edince kelepçelendiler.

Olayın üstüne açıklama yapan Starbucks, bu tür olayların bir daha yaşanmaması için politikalarını güncelleyeceklerini söyledi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
256
78
19
11
7
7
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yalnız benim asıl değinmek istediğim;geçen bir Türk lokantasında izlemiştik,siyahi bir kadın lavabo için girmiş,adam izin vermeyince kavga etmişlerdi,o geldi... Devamını Gör

Gece Hayalcisi

bu dediklerinin komple anlamsız, sana katılan çıkarsa şaşırırım.

Bozkurt

Bizim ayrılıkçı Kürtler Amerika ve Avrupa'ya baksınlar da faşizm görsünler. Özellikle camilere yapılan ırkçı saldırılar artık ritüel halini aldı.

incredible HULK

ABD'deki cinayet,hırsızlık vs gibi suçların çoğunluğunun siyahiler tarafından işlenmesi,istedikleri gibi hareket edip sıra sonuçlarına katlanmaya gelince hem... Devamını Gör