Görüş Bildir

Çarşaf Giyerek Kadın Kılığına Giren Hırsızlar 'Aç Abla Aç' Diyerek Vatandaşların Zillerine Bastılar

Anasayfa > Video

Esenyurt'ta 2 erkek hırsız, çarşaf giyerek kadın kılığına girip vatandaşların zillerine bastı. Kapı kapı dolaşan hırsızlar 'Aç abla aç' diyerek vatandaşlara kapılarını açtırmaya çalıştı.

“Kimsiniz” sorusuna ısrarlı bir şekilde “Aç abla aç” dediler.

“Kimsiniz” sorusuna ısrarlı bir şekilde “Aç abla aç” dediler.

Yaşanan olayı anlatan bir mahalle sakini, “Benim de başıma benzer bir olay geldi. Çarşaf giymiş iki erkek zile bastı. Seslendiğimiz zaman ise cevap vermediler. ‘Kimsiniz’ diye tekrardan sorduğumuzda ‘Aç abla aç’ diye tepki gösterdiler. Ben ilk başta kadın sandım. Ses tonu gitgide kalınlaşınca erkek olduklarını anladım. Olaydan sonra aklıma ilk olarak Kemal Sunal’ın filmleri geldi. Orada da buna benzer sahneler var. Onlardan tek farkı ise bu yaşananların gerçek olması. Ama artık böyle olaylara alıştık çünkü burası Esenyurt. Her ne olursa olsun bu gibi şeylerden ister istemez tedirgin oluyoruz ve konu hakkında yetkililerden önlem almasını bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Sputnik

İşte o anlar: 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
12
2
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Beliz Önder

Davaro filmindeki memoyla hıyarto sülo hesabı hapisten çarşafla kaçarken ula Memo avratlikta sana baya yakıştı hassiktir la sen kendine bak orospu gibi kırı... Devamını Gör

Efe Akan

Kapıyı aç diye ısrar edene polat alemdar gibi kapı arasından sıkacağız az kaldı.

rcpbyrm

Her aç diyene de açmayın aq!