Görüş Bildir

Enerji Bakanı Fatih Dönmez Haberleri

Enerji Bakanı Fatih Dönmez ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Enerji Bakanı Fatih Dönmez ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Enerji Bakanı Fatih Dönmez: 'Doğalgaz Fiyatı Olması Gerekenden Yüzde 59 Daha Ucuz'
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, doğalgaz toptan satış fiyatındaki güncellemelerin maliyet unsurlarındaki değişimlerden kaynaklı olduğunu, 1 Ekim 2014-1 Aralık 2017 arasındaki 37 aylık dönemde artış yönlü bir güncelleme yapılmadığını belirterek, 2019 yılı ekim ayındaki doğalgaz satış fiyatlarının 2014 Ekim-2019 Eylül dönemi enflasyon oranları dikkate alındığında olması gerekenden yüzde 15, döviz kurundaki değişim oranları dikkate alındığında ise olması gerekenden yüzde 59 daha ucuz olduğunu bildirdi.
Doğu Akdeniz'de Neler Oluyor? 6 Maddede Türkiye-Yunanistan Gerilimi
Yunanistan ile Mısır arasında deniz yetki sınırlandırılması anlaşmasını tanımayan Türkiye'nin Oruç Kaptan gemisini sismik araştırma için Akdeniz'e göndermesinin ardından gerilim yeniden tırmanışa geçti. Türkiye ile Yunanistan'ı enerji üzerinden karşı karşıya getiren bu gerilim nasıl başladı? Diplomatik çabalar sürerken Kahire ile Atina arasında varılan bu anlaşma iki komşuyu çatışmaya sürükler mi?Suların ısındığı Akdeniz'de neler olduğuna maddeler halinde bakalım...