Görüş Bildir

Fatih Dönmez Haberleri

Fatih Dönmez ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Fatih Dönmez ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Biraz da Kültürlenelim! Önümüzdeki Haftalarda Türkiye'de Hangi Kültür Sanat Etkinlikleri Olacak?
Siz çok farkında olmasanız da ülkemizde kültür sanat adına birçok etkinlik oluyor. Ne yazık ki bu etkinlikleri bizlere düzenli olarak sunan bir platform yok. Bu yüzden birçok etkinlik daha bizim haberimiz olmadan bitip gidiyor. Ama artık bunu hiç dert etmeyin çünkü, sizler için 'Türkiye'de Hangi Kültür Sanat Etkinlikleri Olacak?' serimizin dördüncüsünü hazırladık. Hadi başlayalım!
Enerji Bakanı Fatih Dönmez: 'Doğalgaz Fiyatı Olması Gerekenden Yüzde 59 Daha Ucuz'
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, doğalgaz toptan satış fiyatındaki güncellemelerin maliyet unsurlarındaki değişimlerden kaynaklı olduğunu, 1 Ekim 2014-1 Aralık 2017 arasındaki 37 aylık dönemde artış yönlü bir güncelleme yapılmadığını belirterek, 2019 yılı ekim ayındaki doğalgaz satış fiyatlarının 2014 Ekim-2019 Eylül dönemi enflasyon oranları dikkate alındığında olması gerekenden yüzde 15, döviz kurundaki değişim oranları dikkate alındığında ise olması gerekenden yüzde 59 daha ucuz olduğunu bildirdi.