Görüş Bildir

Vitali Hakko Haberleri

Vitali Hakko ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Vitali Hakko ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

İşini Tutkuyla Yapmanın Kelime Anlamı Olan Vakko'nun Kurucusu ve İlklerin İnsanı Vitali Hakko'nun Hayatı
Virtali Hakko, Vakko markasının kurucusu olan Seferadi Yahudisi olan bir Türk'tür. Her zaman hem markası hem de ülke için daha iyisin yapmak için çabalamıştır. Ürünlerini yurtdışına tanıtmak ve orada yaygınlaştırmak en büyük hedefi olmuştur. Her zaman işini aşkla yapan  ve yerli üretimi destekleyen Hakko, Türkiye'nin motiflerini ürünlerinde kullanış ve hep müşteriyi memnun etme odaklı bir iş ahlakını benimsemiştir. Ülkeye pek çok katkıda bulunan Hakko, aynı zamanda da ülkesinden bahsederken göz yaşlarını tutamayacak kadar vatanseverdir. Hayatına pek çok yenilik ve ilk sığdıran Hakko, 2007 yılında vefat etmiştir ve Neve Şalom Sinagogu'nda düzenlenen bir törenin ardından Arnavutköy'deki Musevi Mezarlığı'na defnedilmişidir.
Girdiğiniz Her An İçinde Kalmak İsteyeceğiniz İstanbul'un En Güzel Kütüphaneleri
Ders çalışmak ya da çalışamamak işte bütün mesele bu diyenler, kütüphaneleri çok seviyorum ama boğuk ve kasvetli diyenler evet sizde... Bu yazımızda ders çalışırken ya da araştırma yaparken ferah, manzaralı ve mimari açıdan beğenilen İstanbul'un en güzel kütüphaneleri listesi hazırladım. O zaman daha bekliyoruz? Gelin listemize bir bakalım.Küçük bir not: bazı kütüphanelerimiz geçici olarak kapatıldığı için listeye eklenmemiştir.
Terör Örgütü TAK 6 Yıl Önce Bugün Beşiktaş'ta Polislerimize Saldırdı, Saatli Maarif Takvimi: 10 Aralık
10 Aralık 2022'den herkese günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler! Tarih tekerrürden ibaret değilse de geçmiş bize gelecek için çok önemli şeyler anlatır. Bu yüzden takvimimizi elimizden geldiğince geçmişin önemli olayları ile donatmaya çalışırken bir taraftan da hoşunuza gidebilecek maddeleri eklemeye gayret ediyoruz. Bu takvim etkileşimli olduğu için sizlerin yorumları ve katkıları da bizim için ayrıca değerli. Umarız dün çok yorulmamışsınızdır, bugün de harekete devam edelim çünkü. Hafta sonu çalışan emekçilere ise kolaylıklar. Yarın görüşürüz dostlar!
Kısaltmalarıyla Pek Çoğumuzu Şaşkına Çeviren Markalara Bir Yenisi Daha Eklendi!
Günlük hayatta sık sık karşımıza çıkan, birbirinden ünlü markaların isimlerindeki kısaltmalar her zaman beklentilerimizi karşılamıyor. Kısaltmalar kimi zaman Türk markaların, yabancı sanılmasına neden oluyor. Bu kez Twitter'da gündeme gelen bu konu '@onderbarant' adlı kullanıcının paylaşımıyla, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Gelin, yaratıcı kısaltmalarla tüm dünyada ses getiren markalara birlikte göz atalım...