Görüş Bildir

Semra Güzel Haberleri

Semra Güzel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Semra Güzel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali Başlıyor
Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Uluslararası Eskişehir Film Festivali’nin on yedincisi 2 Mayıs’ta izleyicisiyle buluşuyor. Festival 17.30’da gerçekleşecek açılış töreni ve ardından gerçekleşecek olan yönetmen Giulio Ricciarelli’nin Yalan Labirenti filminin Türkiye galası ile Sinema Anadolu’da başlıyor.Uluslararası Eskişehir Film Festivali 2-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında 17. kez sinemaseverlerle perdelerini açıyor. Türkiye’nin üniversite kimliği taşıyan uluslararası uzun metrajlı tek film festivali, 17. yılında ağırbaşlı, sansasyondan uzak çizgisiyle seyircileri ile buluşmaya hazır. Uluslararası Eskişehir Film Festivali bu yıl da sinemaseverlere ve iletişim öğrencilerine gösterimi yapılan filmlerin yönetmenlerinin ve usta sinemacıların da içinde bulunduğu söyleşiler, atölye çalışmalarının ve sinema derslerinin yer aldığı zengin bir program sunuyor.Anadolu Üniversitesi 17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali kapsamında gösterilecek 3 belgesel, 45 uzun metrajlı ve 55 kısa film ile Eskişehirli sinemaseverler festival coşkusunu doya doya yaşayacak.
Ortamlarda 'İtiraz' Edersiniz: Ormanların Yağmalanmasının Önünü Açan Kanuna Muhalefet 'Ret' Oyu Vermemiş...
17 Temmuz’da Meclis’ten geçen ‘Turizmi Teşvik Kanunu’ ile bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’ oylamasına muhalefet partilerinden çoğu isimin katılmadığı ortaya çıktı. Kanun ile orman ve kıyıların yağmalanmasının önünü açılıyor. Muhalefet partileri kanunu sosyal medyada üst perdeden eleştirse de Meclis’teki açık oylama tutanaklarına göre kanuna karşı ret oyu verilmediği görülüyor.
Semra Güzel Kimdir? HDP Milletvekili Semra Güzel Nereli ve Kaç Yaşında?
Adıyaman kırsalında TSK tarafından 29 Nisan 2017'de düzenlenen bir operasyonda öldürülen terör örgütü PKK mensubu Koçero Meleti kod adlı Volkan Bora'nın, HDP milletvekili Semra Güzel ile yakın ilişkisini gösteren fotoğraflar ortaya çıktı. Bu gelişme sonrasında HDP'li Semra Güzel internette en çok aratılanlar arasında yerini aldı. Semra Güzel kimdir? HDP Milletvekili Semra Güzel nereli ve kaç yaşında? işte tüm detaylar...