Görüş Bildir

Sadomazoşizm Haberleri

Sadomazoşizm ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Sadomazoşizm ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Paganların Seks Ritüelleriyle İlgili Okuduğunuz An "Yok Artık!" Diyeceğiniz 14 Bilgi
Modern Paganizm bilindik inançların dışında olan dini bir hareket. Ayin veya doktrinlere dayanmayan Paganizm genellikle doğaya (tanrı ve tanrıçalara) ibadet ile ilgilenir. Modern Paganların bazı örnekleri ise şunlardır; Vikalar, Druidler, Şamanizm, Kutsal Çevrebilimciler, Odinistler... Her birinin kendi ibadet şekilleri farklıyken bazıları ise seks içeriyor. Paganların en yaygın ibadet türleri ise dini törenlerdir. Bu törenler genellikle meditasyon, müzik, ilahiler, dualar, dans ve yemek paylaşımından oluşur. Bir çok insan 'pagan ritüeli' kelimesini duyduğu an aklında garip garip şeyler canlanabilir, özellikle de seks ritüelleri hakkında. Sizler için merak edilen seks ritüelleri hakkındaki bilgileri derledik, bakalım ne kadar şaşıracaksınız...
Mürekkep Testine Göre, Sen Hangi Rahatsızlığa Sahipsin?
İsviçreli psikiyatrist Hermann Rorschach tarafından bulunan ve mürekkep testi olarak da bilinen Rorschach testi, kişinin bilinçaltını ortaya seren bir testtir. Bu dünyaca ünlü teste göre sen hangi rahatsızlığa sahipsin?Çok önemli not: Bu test, bütün testlerimizde olduğu gibi eğlence amaçlı üretilmiş olup, testin hiçbir şekilde bilimsel dayanağı yoktur! Gerçek Rorschach testi için lütfen yetkin kişilerden, psikologlardan destek alın!