Görüş Bildir

Ravza Kavakçı Haberleri

Ravza Kavakçı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Ravza Kavakçı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Meclis'te Yeni Dönem
Meclisin 25. dönemi geçici başkan Deniz Baykal'ın yönetiminde başladı. Baykal'ın yemin etmesinin ardından milletvekilleri de seçildikleri illerin alfabetik sırasına göre yeminlerini etti. 6 vekil ise ilk gün yemin edemedi. Milletvekilleri Meclis Başkanlığı seçiminin ilk iki turunun yapılacağı 30 Haziran Salı günü yeniden meclis çatısı altında toplanacaklar.
Marmaris'in Adı 'Gazi Marmaris' mi Oluyor?
Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu üyeleri, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bulunduğu Marmaris'teki otelde incelemelerde bulundu. Komisyon sözcüsü ve AKP İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Marmaris'in darbe girişimi gecesinde çok önemli bir yeri olduğunu belirtip ilçeye 'Gazi Marmaris' adının verilebileceğini söyledi.
AKP'li Ravza Kavakçı Kimdir? Ravza Kavakçı Nereli Kaç Yaşında?
AKP Milletvekili Ravza Kavakçı'ya siyaset doktorası yapması için burs verildiği ve İBB'de işe girdiği gün ABD'ye gönderildiği ortaya çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından detayların araştırılması için müfettiş görevlendirildi. Bu gelişme sonrası hayatıyla ilgili bilgiler merak konusu oldu. Peki, Ravza Kavakçı kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte detaylar...