Görüş Bildir

Qrobot Haberleri

Qrobot ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Qrobot ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Topluluk Önünde Konuşmayı Korkulu Rüyanız Olmaktan Çıkaracak 10 Tavsiye
Çoğumuz kitlelere konuşmaktan çekiniriz. Bir sunum yapmamız, hatta bazen sadece basitçe kendimizi kısaca tanıtmamız gerektiğinde bile elimiz ayağımız birbirine girer, sesimiz çatlar, ter içinde kalırız. Özellikle de dışa dönük olmayan utangaç kişiliğe sahip insanlar için, topluluğa konuşmak tam bir meseledir. Bu fobiyi aşmanıza yardımcı olabilecek bazı tavsiyeleri listeledik!
İnsanların Kişiliği Hakkında Zannettiğinizden Çok Daha Fazlasını Açığa Vuran 8 Ayrıntı
Karşımızdakinin nasıl bir karaktere sahip olduğunu genellikle ne söylediği, nasıl göründüğü gibi bâriz verilerden öğrenmeye çalışırız. Ancak istisnasız her insanın göstermeyi tercih ettiğinden çok daha derin özellikleri, motivasyonları ve inançları vardır. İşte bunları tespit etmek ve bir insanı daha iyi tanımak için dikkat etmeniz gereken 8 ayrıntı:
Uyku ile Alakalı Rüyanızda Bile Göremeyeceğiniz 26 İlginç Bilgi
Evet sevgili dostlar. Bildiğiniz gibi uyumak bizler için hayattaki en önemli aktivitelerden bir tanesi. Sağlıklı ve fonksiyonel bir yaşamın olmazsa olmazları arasında yer alan bu mühim aktivite hakkında bilinenlerin neredeyse tamamı son 25 yılda yapılan araştırmalara dayanıyor. İşte uyku hakkında muhtemelen daha önce hiç duymadığınız 26 ilginç bilgi: