Görüş Bildir

olipsgaminggenel Haberleri

olipsgaminggenel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. olipsgaminggenel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Düşüncelerinizin Fişini Çekip Oynarken Ferahlayabileceğiniz 11 Simülasyon Oyunu
Oyun dünyasının en keyifli türlerinden biri de simülasyonlar. Kimi zaman gerçekçilik ve detay seviyesini arşa çıkartarak insana gerçekten o işi yapıyormuş hissi veren yapımların yanında kimi zaman öyle oyunlar görüyoruz ki absürt tonları ve oynanışları ile bizleri bambaşka alemlere götürüyorlar. Gelin simülasyon türünün oynayanı anında ferahlatan yapımlarından bazılarına bir göz atalım.
Dinleyeni Alıp Başka Diyarlara Götüren, BAFTA Oyun Ödüllerinde En İyi Müzik Dalında Ödül Sahibi 10 Oyun
Oyuncuyu oyunun atmosferine sokmak için grafikler ve hikaye kadar önemli olan detaylardan biri de elbette ki oyun müzikleri. Her yıl oyun dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği BAFTA ( British Academy Awards) pek çok kategoride olduğu gibi en iyi orijinal müzik konusunda da en iyileri seçiyor. 2021 yılında pandemi sebebiyle düzenlenmeyen törende son 10 yılın en iyi müzik dalında BAFTA kazanan oyunlarına gelin birlikte bir göz atalım.
Temposuyla Anında Harekete Geçirip İçinizi Kıpır Kıpır Yapacak 9 Oyun
Yüksek temposuyla oynayanı ekrana kilitleyen ve oyun kollarını daha sıkı tutmamızı sağlayan oyunları derledik. Listemizdeki oyunlar kendilerine has oynanış mekanikleri ve genel tasarımlarıyla heyecanınızı artıracak. Oynarken bol keyif alacağınız alan oyunların rekabet elementine yer verdiğini de belirtmekte fayda var. İşte birbirinden yüksek tempolu en heyecan verici oyunlar...