Görüş Bildir

olayinkolayiyasam Haberleri

olayinkolayiyasam ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. olayinkolayiyasam ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Yaşamayı Ne Kadar Seviyorsun?
Çeşitli zorluklar yaşayabilir, farklı koşullara sahip olabilir ve yaşanan farklı olaylara rağmen halen ayakta durmayı becerebiliriz. Ancak her şeye rağmen yaşamak ve yaşamayı sevmek güzeldir. Peki sen yaşamayı ne kadar seviyorsun? Öğrenmek için soruları cevaplamaya başla!
Arama Kurtarma ve İlk Yardım Eğitimleri Nereden Alınır?
Özelikle son zamanlarda ülkemizde sıklıkla yaşanan doğal afetlerin etkisiyle arama kurtarma ve ilk yardım eğitimlerinin nasıl ve nereden alınacağıyla ilgili araştırmalarda artış oldu. Bu içeriğimizde arama kurtarma ve ilk yardım eğitimlerinin nereden alabileceğinizi anlatacağız. 👇
Depremle Yaşamayı Öğrenmeliyiz: Ülkemiz Türkiye’nin Deprem Tarihi Hakkında 10 Bilgi
Van Depremi, Büyük Erzincan Depremi, Gölcük Depremi... Türkiye'nin deprem tarihine bir yeni deprem daha eklendi: Kahramanmaraş Depremi. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat 2023 tarihinde saat 04.17'de 7.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Binlerce kişinin yaşamını yitirdiği bu deprem herkeste büyük yaralar açtı. Türkiye'nin deprem tarihine baktığımız zaman Kahramanmaraş depremi en büyük depremlerden biri olarak kayıtlara geçti. Peki Türkiye'nin nasıl bir deprem geçmişi var? Hep beraber öğrenelim.
Büyükşehir Belediyesi’nin Raporuna Göre İstanbul’da Depremden En Çok Etkilenmesi Beklenen Semt ve İlçeler
Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından olası İstanbul depremi konusu yeniden gündeme geldi. Uzmanlara göre, yakın zamanda olması beklenen İstanbul depremi yapıların neredeyse %25'ine zarar verecek. Bu sırada yaşanacak artçılar ise hasar oranını daha da artıracak. Peki ardı ardına yapılan uyarılardan sonra İstanbul depreme ne kadar hazırlıklı, en riskli ve risksiz ilçeler hangisi?👇👇👇