Görüş Bildir

olayinkolayi Haberleri

olayinkolayi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. olayinkolayi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Sen Ne Kadar Sakarsın?
Sakarlık sonradan mı gelişiyor yoksa doğuştan bazılarımıza verilen bir armağan mı bilemiyoruz. 😂Peki sen ne kadar sakarsın? Cevabını öğrenmek için haydi teste!
Yaşamayı Ne Kadar Seviyorsun?
Çeşitli zorluklar yaşayabilir, farklı koşullara sahip olabilir ve yaşanan farklı olaylara rağmen halen ayakta durmayı becerebiliriz. Ancak her şeye rağmen yaşamak ve yaşamayı sevmek güzeldir. Peki sen yaşamayı ne kadar seviyorsun? Öğrenmek için soruları cevaplamaya başla!
Araç Alırken ve Aldıktan Sonra Yapmanız Gereken 12 Şey
Günümüzde herkes kendi ihtiyaçlarını karşılayacak bir araca sahip olmak istiyor. Ancak sıfır araç alıyor olsanız bile bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekli, bu durum 2. el araç alırken doğal olarak biraz daha meşakkatli. Sizler için araç alma sürecini ve sonrasını kolaylaştıracak harika önerilerimiz var. Bu ayrıntılara dikkat ederek hayalinizdeki araca kolaylıkla sahip olabilirsiniz! 😎
Dünyada İlk Sigorta Ne Zaman Yapıldı? Sigortacılıkla İlgili 11 İlginç Bilgi
Sigorta, bir kişi veya kuruluş ile sigortacı arasında, henüz ortaya çıkmamış ancak gelecekte ortaya çıkması muhtemel risklerin, belirlenen bir prim tutarı karşılığında güvence altına alınmasını sağlayan sözleşmeleri ifade eder.  Sigorta kavramı binlerce yıldır var ama bilinen ilk sigorta sözleşmesi milattan önce 3. bin yılda antik Mezopotamya'ya kadar uzanıyor. İşte sigorta hakkında 11 ilginç gerçeği sizin için hazırladık.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Özel Sağlık Sigortasının Avantajları, Farkları ve Kapsama Alanları
Sağlık, hayatımızdaki en önemli şeylerden biri. Her şeyden önce sağlığım olsun diyorsanız, olası risklere karşı kendinizi koruma altına almalı, bir diğer deyişle sigorta yaptırmalısınız. Rahat rahat tedavi olmak, indirimli fiyattan ilaç almak ve daha pek çok avantajdan faydalanmak içinse tamamlayıcı sağlık sigortası ile özel sağlık sigortası arasındaki farkları öğrenmelisiniz.Gelin hangi sigorta ile hangi hizmetleri alacağınıza daha yakından bakalım!