Yok Artık Diyeceksiniz: Kardashian Ailesinin Mutlaka Uyması Gereken 15 Tuhaf Kural

-

Kardashian ailesinin çetrefili, gıybeti bitmiyor. Bu kez muhtemelen daha önce bilmediğiniz, aile içinde korunan ve mutlaka uyma zorunluluğu olan katı kurallardan bahsediyoruz.

1. Caitlyn Jenner'ın evde cinsiyet yönelimini belli etmesi uzun yıllar boyunca yasaktı.

Kris Jenner, eski eşinin yönelimini 1980'lerde kullandığı kadınlık hormonlarını biliyordu. Ancak boşanana kadar katı bir şekilde bir oyun sürdürdüler. Caitlyn Jenner cinsiyet değiştirme operasyonundan sonra seyahatlerde özgür olabilse de evde asla kimliğini belli etmediğini açıkladı.

2. Kim, Kendall ve Kylie'nin sarhoş olması yasak.

En ünlü kız kardeşler için bu kuralın alınma sebebi basit; eğer paparazziler onları yalpalarken, düşerken görüntülerse yeni bir Britney Spears ya da Lindsay Lohan vakası yaratmaya çalışacaklardır. Kim, Kourtney ve Kris Jenner için bu kural geçerli değil.

3. İkinci bir kaset skandalı olmaması için tüm görüntüler titizlikle kilitli dolaplarda saklanmalı.

Ailenin şöhretini borçlu olduğu Kim Kardashian'ın seks kaseti skandalı sonrası bu konu hakkında özel önlemler alınmış. Khloé Kardashian ve Kylie Jenner'ın seks görüntüleri olduğu biliniyor, ancak bunlar özel şekilde saklanıyor.

4. Asla güneşli havalarda bikini giyilmemeli.

Gerçi bu kural, Kim Kardashian'ın geçtiğimiz yaza damga vuran photoshop'suz fotoğraflarıyla gölgede kaldı ama aile üyeleri giydiklerinin hava şartlarıyla uyumuna özen gösteriyor. Peşlerinde sürekli bir paparazzi ordusu olduğu için vücutlarının güzel gözükmesi gerekiyor, bunu da genelde puslu havalarda plaja giderek çözüyorlar.

5. Evlerine giren herkesin gizlilik sözleşmesi imzalaması gerekiyor.

Kim Kardashian bu kuralı ünlü bir avukat olan babaları Robert Kardashian'dan geldiğini, kendisinin yılbaşı hediyeleri için bile kontratları olduğunu açıklamıştı. Kardashian'larda bir partiye katıldığınızda hiçbir şeyi basına sızdırmayacağınıza dair özel sözleşmeler imzalıyorsunuz.

6. Ailenin küçük fertlerinin Kris Jenner'a anneanne demeleri yasak.

Kris Jenner'ın 8 torunu var. Kendisine anneanne dedirtmeyen ünlü menajer Lovey gibi lakaplar kullanıyor. Kendisinin ayrıca bu 8 torunu da televizyon dünyasına iyice dahil etmek, onların kendi şovunu hazırlamak gibi bir planı var.

7. Makyajsız sokağa çıkmak yasak.

Dünyanın en çok fotoğrafı çekilen aile üyelerinin 5 dakika bile olsa hafif bir makyaj yaparak dışarı adım atmaları gerekiyor. Kim Kardashian eğer makyajından memnunsa ve ertesi gün erken çıkması gerekecekse makyajını çıkarmadan uyuyabildiğini söylüyor. Tabii onların yaptırdığı pahalı ve özel cilt bakımları bu hatayı telafi edebiliyor, siz denemeyin.

8. Kim Kardashian ve Kanye West'in yemek sırasında telefonla ilgilenmeleri yasak.

Aslında Kim Kardashian bir telefon bağımlısı ve Kanye West bunu aşması için yardım ediyor. Bir konserinde telefonuyla ilgilenip kendisini izlemediğini fark edip çok kızmış ve konserlerinde de telefonu yasaklamıştı.

9. Paparazzilere gülmek veya onlarla konuşmak yasak.

Pek çok ünlü paparazzi görünce suratını asar, ancak Kardashian ailesi için bu bir kural. Kim Kardashian ilk ünlü olduğu yıllarda ilgi görmek için paparazzilere ilgi gösterip sorularını cevaplıyordu; ancak şimdi tüm aile üyeleri güneş gözlüklerini takıp ortamdan hızlıca uzaklaşmayı tercih ediyorlar.

10. Telefonlar çok aşamalı güvenlik yöntemleriyle korunmalı.

Ünlülerin telefonlarının hack'lenip özel bilgilerinin yayılmasına alışkınız. Bu durum ünlü aileyi paranoyaya sürükledi. Özel bir siber güvenlik şirketiyle çalışan aile şifrenin dışında parmak izi ve retina kontrolü de kullanarak özel fotoğraflarını ve ünlülerle dolu telefon rehberlerini koruyor.

11. Kardashian markası korunmalı ve ona zarar getirecek hiçbir şeye izin verilmemeli.

150 milyon Dolar değerindeki Kardashian markasını koruma görevi ailedeki herkese düşüyor. Bunun için hem iş, hem özel yaşamlarına oldukça dikkat ediyorlar. Ailenin tek erkek çocuğu Rob Kardashian'la evlenmek üzereyken ayrılan Blac Chyna, evlendikten sonra gerçek adı olan Angela'yı Kardashian soyadıyla kullanmak için dava açmış, ailenin avukatları bu talebi reddetmişti.

12. Gizli reklam yapmak yasak.

Instagram'da dünyaca ünlü markaların tanıtımını yapan ve bu işten yüklü paralar kazanan aile üyelerinin başı daha önce gizli reklam yaptıkları suçlamasıyla derde girmişti. O yüzden artık çok dikkatliler ve reklam yaptıklarını üstüne basa basa vurguluyorlar.

13. Kourtney Kardashian'ın evine gazlı içecek girmesi yasak.

Aslında abur cuburlara çok da karşı olmayan Kourtney Kardashian nedense sağlıklı yaşam takıntısını bu şekilde ifade ediyor. Bu o kadar katı bir kural ki, Khloé Kardashian bir gece canı kola isteyince kahve bardağına gizleyerek eve sokmayı başarmış.

14. Son kararı daima Kanye West vermeli.

Kanye West ve Kris Jenner arasında ego savaşları döndüğü malum. Ancak Kris Jenner bile Kanye West'in her zaman haklı olduğunu ve onun kararlarına çok güvendiklerini belirtiyor.

15. Para her zaman birinci planda olmalı.

Bu aileyi tanıyıp da bunu bilmeyen yoktur. Yıllar önce Kim Kardashian kendi mobil oyununu çıkardığında aile üyelerine de yer vermiş ve bunu öğrenen ablası Kourtney kıyameti koparmıştı. Kendisine ödeme yapılmamasına çok sinirlenen Kourtney Kardashian işi mahkemeye taşıyacaktı ki, parasını alınca her şey normale döndü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
norveclitalyan

Görende İngiliz kraliyet ailesi sanacak Allah'ın görmemişleri

Gizli Kullanıcı

illüminati was here..insanın kuralları olmalı ama bunlar..

ali-ceylan18

kimin kızı north aşırı ukala

berk-onat

Kimin kızı işte

gece-gunes

Ermenistanı çok güzel bir şekilde temsil ediyorlar.

evelyn.mchale

Şimdi bu Kylie ve Kendall, Caithlyn’e anne mi diyor baba mı?

barbatusos

anuska

evelyn.mchale

yok babutsa

kutsal-pizza

Programlarının bir bölümüne denk gelmiştim, baba diyorlardı.

ali-ceylan18

baba diyorlar

Görüş Bildir