Senin Ruhun Türkiye'nin Hangi Şehrine Ait?

-

Biz fark edemesek de yaşadığımız yerin kokusu her tarafımıza sinmiştir. Peki sen gerçekten yaşadığın yerin insanı mısın?

Kapak Fotosu: jestemturk.deviantart.com

1. Cinsiyetin?

Kadın
Erkek
Ne Fark Eder?!

2. Aç acına teste başlamayalım... Hadi yemek için birini seç!

Hamsi Kuşu
Islak Hamburger
Etli Ekmek
Döner
Mantı
Çiğ Börek
Mumbar
Köfte
İskender

3. Boş zamanlarında sen...

4. Hangi takımlı olduğunu öğrenmek istiyoruz bir de!

Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Bursaspor
Diğer

5. Hangi müzik türü sana daha çok hitap ediyor?

6. Senin en büyük düşmanın hangi şehir?

7. Facebook'ta yapmaktan en zevk aldığın şey nedir?

8. Giyim tarzını nasıl tanımlarsın?

9. Senin için ideal sevgilide olmazsa olmaz özellik desek?

10. Hüzün içeren hareketli bir şarkı seç!

Hayatı Tesbih Yapmışım
Helal Ettim
Yanıyorum
Hayde
Ele Güne Karşı Yapayalnız
Anlıyorsun Değil mi?
Kesik Çayır
Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk
Telli Telli

11. Son olarak bir kedi seç!

"İstanbul" çıktı!

Senin ruhun, dünyanın hem en çirkin, hem de en güzel, ama en çok da en acayip yeri olan İstanbul'a ait! Çünkü sen çok aceleci bir insansın, sürekli bir yerlere yetişmen gerekiyordur; hep yoğunsun, hep meşgulsün. İşkoliksin burası kesin, ancak bunun yanında eğlenmeyi de iyi bilirsin. Hep uçlardasın kısacası, aynı hem nefret edip hem de kan gibi tutulup sevdiğin İstanbul gibi. Bu şehrin kokusu sinmiş senin üstüne...

"Ankara" çıktı!

Senin ruhun pek tabii ki, Ankara'ya ait, başkası olamazdı zaten. Sen her şeyden önce, aynı Ankara gibi güven veren birisin. İnsanlara saygılısın, efendi/hanımefendisisin ve de kalender. Kısaca senden insana kötülük gelmez asla. Ayrıca boş konuşan, şov yapan ve de özenti insanlar seni kendine gıcık etmede sınır tanımaz. "Her şeyden önce adam olacaklar adam" diyorsun, haklısın da. Son olarak, aile bağlarının çok kuvvetli olduğunu söylemek gerek, ey taşına kurban olasıca şehrin insanı :)

"İzmir" çıktı tabii ki!

Senin ruhun, pek tabii ki, İzmir'e ait; biz de sanki ait olunacak başka bir yer varmış gibi söylüyoruz :) Sen İzmir gibi bir insansın. Alımlısın, seksisin, cazibense 10 mıknatıs gücünde. Ancak bunlar seni tanımlamada oldukça güdük kalır. Duyarlısın, "benden sonrası tufan" insanı asla değilsin. Ayrıca seni az-biraz çekemediklerini de belirtmek gerek. Antenler senden, çekmesi onlardan, fazla söze ne hacet ;)

"Antalya" çıktı!

Senin ruhun Antalya'ya ait. Öncelikle şunu demek gerekiyor ki, seni çook kıskanıyoruz; çünkü yaşadığın yer: Antalya. Antalya'nın senin karakterine yansıttıkları ise şunlar: Rahatsın, kafana göresin ve asla darlanmaya gelemiyorsun. Yani motton şu: "Herkes, kimsenin hayatına karışamaz taam mı?" :) Bunun yanında nazik, ince ve tam bir şövalye/piremses olduğunu da eklemek gerek!

"Eskişehir" çıktı!

Senin ruhun Eskişehir'e ait; çünkü sen tam bir çılgınsın. Sıradışı, absürt ve eğlenceye düşkün olduğunu da eklemek gerek. Bu yüzden seninle yeni tanışan insanlar, senden saniye ayrılmak istemiyor; çünkü onlara yaşadığını hissettiriyorsun. Bu karakterinin yaşınla da bir ilgisi olmadığını söylemek elzem. Sen 100 yaşına da gelsen, aynı böyle olursun. Senin ruhun genç ruhun, ey Eses'in çılgını :)

"Konya" çıktı!

Senin ruhun Konya'ya ait. Dışarıdan ilk bakışta gayet sıradan bir kişi görünsen de, senin ne kadar manyak olduğunu seni gerçekten bilenler bilir; ee boşuna "Afyon'un kaymağı, Konya'nın manyağı" dememişler. Sen sadece yeni girdiğin ortamlarda biraz geri planda kalmayı ve insanlara alışmayı tercih edenlerdensin. Ve kendini ifade edemediğin zamanlarda kendini geri çekiyorsun haliyle. Ama bir alışırsan, o ortamın tek hakimi de sen olursun, bay/bayan Konyalı!

"Trabzon" çıktı!

Senin ruhun Trabzon'a ait. Öncelikle senin damar sahibi bir insan olduğunu söylemek gerek. Keyfin yerindeyken tadından yenmez, ama gözün döner de damarın tutarsa... Aman aman :) O çok sevdiğin canım Karadeniz gibisin yani: Sağın solun belli olmaz. Ayrıca oldukça dobrasın, giyotinle kafanı kesseler, ağzından gerçekten başkası çıkmaz, ardını arkasını düşünmezsin. Kısaca sana her yer Trabzon, bu test bile :)

"Adana" çıktı!

Senin ruhun Adana'ya ait. Adana gibi bir insansın, sıcaksın yani, böyle kor ateş gibi. Sana dokunanın ya kalbi yanar ya da beyni. Tutkulusun, yalap şap, yarım yamalak şeyler hiç sana göre değil. Bağlanınca tam bağlanıyorsun, sevdi mi tam seviyorsun, böyle 40 derece ateşler içinde yanıyormuş gibi. Az-biraz da acılısın, sindirilmen çok güç. Kısaca "Adanalıyız Allah'ın adamıyız; şalgam içer, bici yerik" insanısın.

"Bursa" çıktı!

Senin ruhunun ait olduğu yer: Bursa. Çoğu Bursalıda olduğu gibi senin en öne çıkan özelliğin, oldukça komik olman. Espri kabiliyeti diye bir şey varsa, o sende vardır. Senin yanında olan insanın yanak kaslarının güçlü olması elzem. Güldürmeyi seviyorsun çünkü, gülmeyi de... Ve bu ikisi de sana çok yakışıyor. Doğalsın ayrıca, başka birisi olmak için kasmıyorsun asla; Bursa'nın yeşili gibisin yani.

"Kayseri" çıktı!

Senin ruhunun ait olduğu yer: Kayseri; çünkü sen zeki bir insansın. Zekanınsa her türüne sahipsin: Kurnazlık, analitik zeka, duygusal zeka... Ama en çok da pek tabii ki ticari zeka. Fırsatları değerlendirmek senin işindir. Nereden nasıl kazanılır, kime ne kadar yatırım yapılır iyi bilirsin. Para işleri senden sorulur yani. Fakat "ben zekiyim" deyip, akşama kadar yatan boş beleş tembellerden değilsin asla. Sendeki çalışkanlık takdire şayan, ey Erciyes'in insanı!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
donduye-muhammet-calis

Bana İstanbul çıktı tamda tahmin etttiğim gibi zaten İstanbulluyum ama Kastamonulu sayılırım.

gokhan-durmus4

benim ruhum www.turkiyesehir.com ait :)

nevra-kurt

eskişehir:D

ecenaz-avcioglu

Eskişehir çıktı tamam 15 gün tatilde oraya uçarım ben :) (umarım XD)

ahmet-hakan6

RUHSAL TARAMA TESTİ Psikolojik sıkıntı belirtilerini tespit eden bu psikoloji testi, 90 sorudan oluşmaktadır. Aşağıda zaman zaman herkeste olabilecek psikolojik sorunlar ve yakınmalardan oluşan sorular bulunmaktadır. Lütfen her birini dikkatlice okuyunuz. Sonra bu durumun, bugün de dahil olmak üzere son 15 gün içinde sizi ne ölçüde huzursuz ve tedirgin ettiğini göz önüne alarak aşağıda soruları yanıtlayınız. Not: Boş soru bıraktığınız taktirde ruhsal tarama testi ilerlemeyecektir.

Başlıklar

AdanaAfyonAnkaraAntalyaBursaEskişehirFacebookİstanbulİzmirKayseriKonyaTercihTrabzonmüzikonedio
Görüş Bildir