Geçirdikleri Cinsiyet Geçiş Ameliyatından Sonra Yepyeni Bir Bedene Kavuşan Türk Ünlüler

-

Cesaretleriyle kendilerine hayran bıraktıkları kesin! 😍

1. Bülent Ersoy

Türk müziğinin Diva'sı olarak bilinen Bülent Ersoy, 1981'de Londra'da geçirdiği cinsiyet geçiş ameliyatıyla kadın olmuştu. Ancak ardından Ersoy için zorlu süreç başlamış, Türkiye'de henüz cinsiyet değişikliği tanınmadığı için Ersoy, 8 yıl sahnelerden uzak kalmak zorunda kalmıştı.

2. Selin Ciğerci

Cinsiyet geçiş ameliyatı öncesinde Bebek Okan olarak bilinen Selin Ciğerci, sosyal medya sayesinde üne kavuşmuştu. Sosyal medyada çok sayıda takipçisi olan Ciğerci, güzelliğiyle oldukça beğeniliyor.

3. Neslihan Doğrusöz

İşte Benim Stilim programıyla ekranlarda görmeye başladığımız Neslihan Doğrusöz, geçtiğimiz aylarda cinsiyet geçiş sürecini başlatmıştı.

4. Rüzgar Erkoçlar

Nil Erkoçlar olarak ekranda görmeye başladığımız Rüzgar Erkoçlar da geçtiğimiz yıllarda geçirdiği cinsiyet geçiş ameliyatından sonra, ismini Rüzgar olarak değiştirmişti. Şu an Rüzgar Erkoçlar'ın Tuğba Erkoçlar ile mutlu giden bir evliliği var! 😍

5. Ayta Sözeri

Ekranlarda sık sık karşımıza çıkan ve sempatikliğiyle gönlümüzde taht kuran Ayta Sözeri de gençliğinde cinsiyet geçiş ameliyatı geçiren isimlerden. 😍

6. Emel Aydan

Trans kadın olduğu çoğu kişi tarafından bilinmeyen ve Yeşilçam'ın erotik filmlerinde rol alan Emel Aydan da gençliğinde cinsiyet geçiş ameliyatı olan isimlerden. Emel Aydan o dönem, güzelliğiyle herkesi büyülüyordu.

7. Devran Çağlar

Sesiyle 80'li yıllara damgasını vuran ve geçtiğimiz günlerde ne yazık ki hayatını kaybeden Devran Çağlar da 2000'li yılların başında cinsiyet geçiş ameliyatı olmuştu.

Bu içerik de ilginizi çekebilir. 👇

Cinsiyet Geçiş Operasyonları ile İlgili Herkesin Çok Merak Ettiği 13 Sarsıcı Gerçek - onedio.com
Cinsiyet Geçiş Operasyonları ile İlgili Herkesin Çok Merak Ettiği 13 Sarsıcı Gerçek - onedio.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur-kara15

Bi bitmediniz. Neymişte cinsiyet değiştirmişler birde bunlar saygı bekliyor.

fchinaski

İşinde gucunde olup kimseyle sidik yaristirmadikca cinsiyet ya da cinsel durumu fark etmeksizin herkese saygi duyarim. Selin cigerci kim bilmiyorum ama. Transmis degilmis beni ilgilendirmiyor, bu kadin neden ünlü?

feminaziavcisi

Sadece iki tane cinsiyet vardır. Unutmayalım.

ahmet-cerrah

tamam... kadından erkeğe erkekten kadına geçsede kadın veya erkek olmuyor mu?... El Problemo?

feminaziavcisi

Olmuyor. Bir insan erkek doğarsa, onun tüm kromozomları ve vücut hücreleri erkek hücreleridir. İnsanlar organlarını değiştirse bile DNA larını asla değiştiremezler. Ayrıca nasıl hissetiğimiz ne olduğumuz değildir.

pelbug

Geldiğin mağaraya en kısa sürede dönmen dileğiyle...

feminaziavcisi

Mağarada yaşayanlar 6.sınıf biyolojisini kabullenmeyenlerdir.

pelbug

De haydi başka yerde havla...

ordekkac

Umarım herkes hissettiği gibi yaşar ve çoook mutlu olur.

evrim-kir

Devran Çağlar'a Allah'tan tekrar rahmet dilerim. Bülent hanımın da sesi tabii ki tartışılamaz. Hayatlarında nasıl mutlularsa, öyle devam etmeliler. :)

Görüş Bildir