Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bildikleriniz Unutun! Orgazmın Doruklarına Ulaşmanın Yepyeni Bir Yolu Var: Erotik Hipnoz!

859PAYLAŞIM

Son dönemde gittikçe yaygınlaşan yepyeni bir trendimiz var; Erotik Hipnoz!

Pek çok yerde bu deneyim ile ilgili videolar yayınlanıyor, çeşitli seanslar düzenlenerek eğitimler veriliyor.  İlk kez duyulduğunda kulağa oldukça imkansız gibi gelen bu kavramın meraklısıysa oldukça fazla.

Peki nedir bu 'Erotik Hipnoz'?

En kısa haliyle erotik hipnoz; sizi tamamen rahatlatan ve herhangi bir tensel temas olmadan orgazm olmanızı sağlayan bir çeşit rehberli meditasyon.

İmkansız gibi değil mi?

Seks denilince her ne kadar akla dokunmak, öpmek gibi tensel şeyler gelse de aslında bu işin de temelinde psikolojik etkenler var!

Yani seks aslında ilk olarak beyinde başlıyor ve bedeniniz cinselliğe ne kadar hazır olursa olsun beyniniz buna hazır olamayabiliyor.  İşte 'Erotik Hipnoz( Hipnotik Orgazm)' da tam olarak bunun üzerinde duruyor.

Tekniğin temel çıkış noktası şu; beyni hayatın tüm stresinden arındırıp, açarak sadece işitsel uyarıyla bile etkilenebilen zihinsel bir boşluk yakalamak.

Kafanıza takılan gündelik olaylar, kendinizle ilgili utanıp, çekindiğiniz özgüveninizi sarsan detaylar kısacası zihninizi meşgul ederek seks sırasında kendinizi özgür bırakmanıza engel olan ne varsa onlardan kurtulmayı, böylece bedeniniz ve kendiniz hakkınızda pek çok şey keşfetmenizi amaçlıyor. 

Tabii aynı zamanda herhangi bir cinsel probleminiz varsa onu da bu sayade çözmeyi.

Beyninizi sonuna kadar açıp, hayal gücünüzü sınırsızca ve özgürce kullanabilmenizi sağladığından bu da sizi düşlediğiniz zevke taşıyor.

Geleneksel hipnoterapi gibi çalışan bu yöntem; kişiyi inanılmaz derecede rahat bir durumda bırakarak önerinin gücüne karşı oldukça savunmasız bırakıyor. Böylece hiçbir tensel uyarana ihtiyaç duymadan tüm her şeyi zihninizde yaşayabiliyorsunuz.

Seanslar ve uygulanış şekilleri ise oldukça çeşitli ve genelde katılımcıların isteklerine göre şekilleniyor.

Belirli bir mekana ya da ambiyansa ihtiyacın olmadığı herhangi bir yerde tek bir kişi ya da aynı anda bir kaç kişi üzerine sadece zihinsel uyaranlar verilerek uygulanabilen seansların odaklandığı en önemli şey; nefes!

Derin nefesler, zihninizdeki alanı dinlendirmenize ve temizlemenize yardımcı olarak sizi zevk imkânına daha duyarlı hale getiriyor.

Böylece hipnoz sırasında bilinçaltınız iyice açığa çıkarak keyif aldığınız noktaları keşfetmenizi ve kullanabilmenizi sağlıyor.

Tekniğin uygulama şekliyse klasik hipnoz yöntemleriyle hemen hemen aynı.

- Sallanan bir saat yerine genelde katılımcıya belirli bir noktaya odaklanması, rahatlaması ve sonra gözlerini kapatması söyleniyor. 

- Bu sayede zihni açık hale gelen kişiye onu tetikleyici bazı uyaranlar söylenmeye başlanıyor.

Örn; Ne zaman alkışlarsam, bir sürü içki içmiş gibi hissedeceksin, harika hissediyorsun ancak her bir alkıştan sonra içkinin etkisi artacak ve gittikçe sarhoş olacaksın.

- Böylece katılımcının tam olarak kendini uygulayıcıya teslim etmesi ve onun yönergelerine göre hareket etmesi sağlanıyor.

Sonrası ve sonuçlarıysa videolardan göründüğü kadarıyla oldukça şaşırtıcı!

Bu konudaki uzmanların özellikle bilinmesi istediği bir şey var o da; bu yöntemin bir mastürbasyon çeşidi olmadığı!

Uzmanlar bunun mastürbasyondan ziyade bir deneyim olduğunu savunuyor. Kişinin, hipnotizmada keşfettiği şeyleri masturbasyondan ve cinsel deneyimlerden daha fazla zevk almak için kullanmasıysa kendine kalmış.

Bir parmak şıklatmasıyla uykuya dalmak, uyandığında adını ve kim olduğunu hatırlayamamak hatta hayvan olduğunu sanmak... Açıkçası hipnoz olayı başlı başına inanması zor ve insana sahteymiş gibi gelen bir şey.

Ancak ne kadar saçma gelirse gelsin hipnoz, gerçek bir şey ve günümüzde pek çok doktor tarafından anksiyete, fiziksel ağrılar ve sıcak basması, irritabl bağırsak sendromu gibi çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde kullanılıyor.

Katılımcıların hemen hemen hepsi; daha önce böyle bir zevk ve deneyim yaşamadıklarını ayrıca mavcut cinsel problemlerini de hipnoz yoluyla aştıklarını ifade ediyor.

Kim bilir belki de gerçekten işe yarıyordur?

Peki siz bu ' Erotik Hipnoz' yöntemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Saçma sapan işler ya!
Denemeden bilemem.
Çok merak ettim. Fazlasıyla ilgimi çekti!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bunyamin-yilmazer05443139173

merhaba bayanlar tanışalım 05443139173

pascal___21

et et'e değmediği sürece bu iş olmaz haci 😉

jord

Aklima su eski video geldi, hipnotize olup sandalyeyle takiliyorlar, milletin gozu onunde hemde, ne gulmustum..

gilraen-ancalimon

mavcut ahahhaah

sabriburak1

onediodan kitleyi canlı tutmak amacıyla yapılmıs aptal bir baslık daha

Görüş Bildir