Başladı Bir Kere! Şeyma Subaşı'nın Daha Çok Konuşulacağını Gösteren Yeni Röportajı

-

Son haftaların en çok konuşulan ismi kuşkusuz Şeyma Subaşı. Uzun süredir tanınmasına rağmen magazin gündeminden uzak dururken, düğün arifesinde konuşmaya başladı. Son olarak Elele dergisinden Filiz Şeref Kulu'ya röportaj veren fenomen ismin röportajından satır başlarını derledik.

Çok konuşulan Hürriyet röportajı için 👇

Bomba Röportaj! Şeyma Subaşı Merak Edilen Yaşamı ve Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu - onedio.com
Bomba Röportaj! Şeyma Subaşı Merak Edilen Yaşamı ve Acun Ilıcalı Hakkında İlk Kez Konuştu - onedio.com

"Bu sıralar bence ben en top dönemimdeyim."

"Hiçbir zaman evlilik odaklı bir insan olmadım. Evliliği çok fazla hayal etmedim. Acun'dan önce de o hayallere hiç girmedim, gidemedim. Belki de bana bu hayal kurdurtulmadı. Ben hiçbir zaman evlenelim krizine girmedim. Ne de o. Gidişat öyle gelişti. Evlenebiliriz aslında dedi, ben de evlenebiliriz dedim, evleniyoruz."

"'Var Mısın Yok Musun?' konusunda bilinen büyük bir yanlış var."

Acun İstanbul Aydın Üniversitesi'ne ödül almaya geliyor. Biz de moda tasarım öğrencileri olarak defile kıyafetleri hazırlıyor ve gösteri yapıyoruz. 15 yaşındayken yaptığım bir senelik bir mankenlik deneyimim olduğu için, bu işleri daha iyi biliyorum diye, onlara biraz yön veriyor ve defilede de başı ben çekiyorum. Acun ve ekibi beni orada görüyor ve telefonumu bölüm başkanından istiyorlar. Ve sonra da beni arıyor, yarışmaya davet ediyorlar. Ben başvurmuyorum yani, onlar beni yarışmaya katılmam için çağırıyorlar. Ve iki kere kutu açtıktan sonra da yarışmaya başlıyorum. Acun'la da orada tanıştım. Sonra da serüvenimiz başladı."

"Annem, babam beş vakit namazını kılan, ibadet eden, kendi yağında kavrulan mütevazı insanlar."

"Benden hiçbir zaman bir şey talep etmediklerini, beklemediklerini de özellikle belirtmek isterim. Evet ailem de çoğu zaman eleştiri oklarına maruz kalıyor ama Acun'un her zaman söylediği bir şey var, böyle bir popülaritenin bu tarafı da olacak. "Herkes seni sevmek zorunda değil. Eğer sen bu kadar açıksan, bu kadar göz önündeysen, bu kadar fotoğraf koyuyorsan eleştirenlerin çıkması da normal" diyor."

"Hiçbir şekilde ilişkimiz sarsılmaz. O kadar birbirimize açığız ki, o kadar güveniyoruz ki!"

"Acun'a kadınlar tarafından gelebilecek ilgiyi tahmin edersin. Ama bizim telefonlarımız da hep ortadadır, şifrelerimizi de biliriz, ne zaman arasak telefonlarımızı da açarız. O benim her şeyimi bilir onun her şeyini de ben bilirim."

"Ben mutlu olduğum zaman Acun'u yükseltiyorum, down halinde bile onu bir şekilde mutlu ediyorum."

"O da ben mutsuzken beni yükseltir. Aramızda birbirini yükseltmeli bir durum var açıkçası. Beni bir de öyle yerlerde onore eder ki! Bunu kimse çok fazla bilmez ve tahmin edemez."

"Ben bir adım atmadan önce Acun'a sorarım hemen. Benim için en iyisini düşündüğünü biliyorum. Bana şunu giyme diyorsa, doğrusu odur."

"Acun etek giymemi pek istemez, rahatsız olur. Yazlık yerlerde bir sıkıntı yok. Arada bazı kıyafetler için uyardığı tabii ki de oluyor "Buna ne gerek var çıkar istersen" diye. Bazen öf dediğim olsa da onu dinliyorum, kabul ediyorum, hak veriyorum."

"Ailem ilk önce şok oldu tabii. Belki tahmin ediyorlardı, çünkü Acun bizim eve gelip gidiyordu. Beraber akşam yemeklerimiz olurdu."

Anlamıyor ve konduramıyordu babam tabii. Annem belki biraz anlıyordu. Babam 1.5 sene sonra gazeteden öğrendi durumu. İlk önce ablamla konuştuk o konuşsun diye, sonra Acun babamla konuştu."

"Dışarıda, gerçek hayatta olumlu tepkiler görmek bence daha güzel."

"Bunu anlatmalıyım bence; geçen gün Yunanistan'da bir çift ATV ile geliyordu. Bizi görüp indiler ve yanımıza doğru koşmaya başladılar. Acun'a "Sence sana mı, bana mı?" dedim. Bana, "Şeyma Hanım fotoğraf çektirebilir miyiz?" dediler.

"Ben bile 'Var Mısın Yok Musun?' yarışmasındaki halimi görünce, nasıl bu kadar değiştim, ben ne oldu da bu hale geldim diyorum açıkçası."

"Ben bile 'Var Mısın Yok Musun?' yarışmasındaki halimi görünce, nasıl bu kadar değiştim, ben ne oldu da bu hale geldim diyorum açıkçası."
"Ben bile 'Var Mısın Yok Musun?' yarışmasındaki halimi görünce, nasıl bu kadar değiştim, ben ne oldu da bu hale geldim diyorum açıkçası."

"Ama dudağım dışında estetiğim yok. Kaşımı bile aldırmıyorum. Acun diyor ki, çok kilo verdin ve yüzün oturdu. Dolgu da yaptırmadım. Ama cildime çok iyi bakıyorum."

"Düğünümde beklenti çok yüksek. Ama beklentiyi bu kadar yüksek tutmayın, çok da bir şey olmayacak."

"Heyecanlı değildim ama listeyi yapmaya başladığımdan beri heyecanlıyım. Ama biliyorum ki evlilik bizim hayatımızda hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Hiç!"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

bu kim yahu? sürekli haber yapılıyor. yüzü bayağı oturmuş iyi oturmuş kaşlar kalkmış gözler çekik olmuş elmacık kemikleri de yükselmiş. down olmamış acun yükseltti demekki enerjisiyle. ayrıca evli bi adam nasıl oluyo da babayla tanışmaya gidiyo ve bunu bütün aile fertleri normal karşılıyo inanılır gibi değil. bunlar bir de namazında niyazında kendi hallerinde insanlar. başkası olsa vururdu ikisini de. ilginç gerçekten.

toreador

Su sacma sapan insanlari takip eden zihtniyet ve para kazandiranlara aferin

ariendd

"Ama dudağım dışında estetiğim yok. Kaşımı bile aldırmıyorum. Acun diyor ki, çok kilo verdin ve yüzün oturdu. Dolgu da yaptırmadım. Ama cildime çok iyi bakıyorum." YALAN

okabe-rintarou

çok keyif kaçırıcı bir içerik

ayerr

Ay artık bir sg acunada yazıklar olsun

Görüş Bildir