Akülü Sandalye Alabilmek İçin Trafik Işıklarında Su Satan Engelli Adama Yardım Elini Uzatan Güzel İnsanlar!

2.2bPAYLAŞIM

İyi insanlar iyi ki varlar... 👏

Trafik ışıklarında duran araçlara su satan ve kazandığı parayı da akülü sandalye almak için kullanmak isteyen adama yardım eli uzandı.

Çocuklar Üşümesin ekibi, ışıklarda su satarak akülü saldalye almak isteyen adama yardım elini muhteşem bir sürpriz yaparak uzattılar.

Araçların arasında kendini tehlikeye atarak su satmaya çalışan adama akülü sandalye alındı ve her gün su satmak için gittiği trafik ışıklarına bırakıldı.

Işıklarda akülü sandalyeyi gören adam şaşkınlığını gizleyemezken ona yardım yine güzel insanlardan geldi.

Güzel insanların akülü sandalye sürpriziyle duygusal anlar yaşayan adamı izlerken sizler de duygularınıza hakim olamayacaksınız.

İşte o anlar: 📽

Kaynak: @cocuklarusumes

O görüntülere Twitter'dan gelen yorumlar: 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hcnr

Çok güzel yapılan. Ancak işin acı kısmı devletin böyle ihtiyacı olanlara yetişmemesi-yetişememesi ya da. Şu an geçici olarak bir sorun çözülmüş, mükemmel iş yapılmış, tebrik ediyorum yapanları. Gerçek eşitlik ise bu insanların engeli olmayan bireyler ne yapabiliyorsa hepsini engelsiz yapabilir hale geldikleri zaman ve kimsenin onlara acımadığı zaman hayata geçecek. Umarım o günleri de görürüz.

desert-rain

Şu Dünya Dönüyorsa Güzel insanların Yüzüsü Hürmetine Dönüyor. her zaman Derim ve Yine Yeniden diyecegim Süper Kahraman olmak İçin Pelerine İhtiyacı Yok insan oğlunun. Allah Razı olsun Sizlerden.

aliihsanm

koca yürekli insanlar alkışı hak ediyorsunuz :)

gunesliler

Dünya şu mazlumların gülümseyişi hatrına dönüyor hala yeminle... (: Emeği geçen herkes neye inanıyorsa, karşılığını beklemeseler de umarım bulsunlar karşılığını kat be kat.

Gizli Kullanıcı

evet evet sen bir meleksin...yıldız kenterin sesinden...

Görüş Bildir