Görüş Bildir

deprem yardımı Haberleri

deprem yardımı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. deprem yardımı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

CHP'li Torun'dan, Deprem Yardımı Kampanyalarının Afad Koordinasyonunda Yapılmasını Öngören Düzenlemeye Tepki:
ANKARA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, 'İktidar açıkça tüm yetkileri merkezi yönetimde toplayarak, milletin oylarıyla göreve gelen belediyelerin elini kolunu bağlamak istemektedir.' ifadesini kullandı.Torun, yaptığı yazılı açıklamada, Resmi Gazete'de yayımlanan ve depremlerden sonra başlatılacak insani yardım kampanyalarının AFAD koordinasyonunda yapılmasını öngören Cumhurbaşkanı Kararı'na tepki gösterdi.Karara göre, belediyelerin topladığı yardımların aktarılmasının, bağış amacıyla bankalarda açılacak hesapların AFAD tarafından duyurulacağını ifade eden Torun, 'Yani belediyeler, depremzedeler için yardım toplama konusunda devre dışı bırakılacak. Açıkça söylemek isterim ki yerel seçim sonuçlarını bir türlü içine sindiremeyen iktidar, belediyelerin faaliyetlerini engellemek için artık ne yapacağını şaşırmıştır.' görüşünü savundu.Torun, bu kararla belediyelere, 'Depremlerden sonra yardım toplamayın. İhtiyaç sahiplerine destek olmayın.' denildiğini ileri sürdü.İktidarı depremlere hazırlık konusunda da eleştiren Torun, 'Bu iktidar açıkça tüm yetkileri merkezi yönetimde toplayarak, milletin oylarıyla göreve gelen belediyelerin elini kolunu bağlamak istemektedir.' ifadesini kullandı.Hükümetin başlattığı yardım kampanyalarına milletin itibar etmediği iddiasında bulunan Torun, 'Bizim belediyelerimiz, yerel seçimlerden bu yana iktidarın tüm engelleme girişimlerini boşa çıkarmıştır, çıkarmaya da devam edecektir. Halkımız meraklanmasın, onlar ne yaparlarsa yapsınlar, bizim belediyelerimiz depremzedelere yardım götürme konusunda da tüm engelleri aşacaktır.' değerlendirmesinde bulundu.
‘DEPREM’ Yaz 1866'ya Gönder: AFAD Deprem Bağışı ile Siz de Yardımda Bulunabilirsiniz!
AFAD birçok ili etkileyen Kahramanmaraş depremi ardından bağış kampanyası başlattığını duyurdu.  Yapılan açıklamanın ardından AFAD, deprem bağışları için hesap bilgilerini resmi internet adresi üzerinden paylaştı. Peki, AFAD deprem yardımı nasıl, nereden yapılır? AFAD deprem yardımı bağış kampanyası detayları nelerdir? İşte tüm merak edilenler...Deprem Bölgesine Yardım İçin AFAD Deprem Bağışı Yapılıyor: 'DEPREM' Yaz 1866'ya Gönder! Nasıl, Nereden Yapılır? AFAD Deprem Yardımı ve Bağış Kampanyası Detayları
Binance, Türkiye'ye Kaç Milyon Dolar Yardım Gönderiyor?
Dünyanın en büyük kripto varlık borsası Binance, Türkiye’de dün gerçekleşen deprem felaketleri nedeniyle yardım dağıtacağını açıklamıştı. Depremden en çok etkilenen Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay illerinde bulunanların bağıştan faydalanacağını ve miktarı açıkladı.
15 Bin TL Deprem Destek Ödemesi Ne Zaman Yatacak? e-Devlet 15 Bin TL Deprem Yardımı Nasıl, Nereden Alınır?
Kahramanmaraş depreminin ardından ortaya çıkan görüntüler vatandaşların içlerini acıtmaya devam ediyor. Depremin ardından 2 gün geride bırakılırken, arama kurtarma ve yardım kampanyaları devam ediyor. 10 ilin etkilendiği depremde hasar gören pek çok yer konusunda incelemeler sürüyor. Afet bölgelerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ailelere verilecek destek paketi hakkında açıklamada bulundu. Deprem destek ödemesi ne kadar? Deprem destek ödemesi kaç TL, ne zaman verilecek? İşte detaylar...
Binance 100 Dolar Deprem Yardımı Yapacak: Binance 100 Dolar Deprem Yardımı Nasıl Alınır, Başvuru Gerekiyor mu?
Ülkemizde meydana gelen ve hepimizi derinden etkileyen deprem sonrasında dünyanın dört bir yanından depremzedelere yardım eli uzanmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance de yardım dağıtacağını açıklamıştı. Yapılan açıklamaya göre depremden en çok zarar gören 10 ildeki kişiler 100'er dolar yardım alabilecek. Peki Binance 100 dolar deprem yardımı nasıl alınır, başvuru gerekiyor mu?