Seks Robotu Üreten Şirket 35 Bin Sterlin Karşılığında Ürünlerini Test Edecek Eleman Arıyor

266b OKUNMA

Onedio Üyesi

Robot teknolojisi gün geçtikçe ilerlerken seks endüstrisi de bu gelişmelere kayıtsız kalmıyor. Bu trendin en önemli yeni teknolojisi de seks robotları. Londra merkezli şişme kadın üreticisi bir firma olan Silicone Sex World de yeni ürünü seks robotlarını tanıtmaya hazırlanıyor.

Silicone Sex World Londra merkezli bir İngiliz firması.

Seks oyuncaklarının yanı sıra seks robotları da üretmeye başladılar.

Hatta Harmony isimli yapay zekaya sahip seks robotu da geçtiğimiz yıl tanıtıldı.

Seks oyuncakları üreten firma bu kez de verdiği ilanla gündeme geldi.

Şirket seks oyuncaklarını test edecek elemanlar arıyor. Test elemanlarının maaşı ise yıllık 35 bin Pound. Türk Lirasıyla yaklaşık 185 bin!

İlana göre işi alacak kişinin esnek çalışma saatlerine uygun olması gerekiyor ama yılda 22 gün izin hakkı, spor salonu üyeliği ve şirket hattı da verilen sözler arasında.

Ayrıca işte çalışacak kişi ailesi ve arkadaşları için seks oyuncaklarında indirim de alabilecek.

İş tanımı ise yeni ürünleri test etmek, bir sıkıntı olduğunda şirkete bildirmek ve olumlu veya olumsuz olarak üretim merkezine geri dönüş vermek.

Dünyanın dört bir yanında gerçekleşen seks oyuncağı hatta robot teknolojisi hakkındaki turlara da katılmak zorunlu. Ürün testi için depoda bulunmak gerekiyor doğal olarak.

İşte başarılı olmanın şartlarından birisi de 'deadline'ları yetiştirmek ve tedarikçi firmayla sürekli iletişim halinde olmak.

İleride herkesin kendi seks robotunu kendinin tasarlayabileceğini söyleyen firmanın satış müdürü ise bunun sektörde heyecan verici bir gelişme olacağını kaydediyor.

Başvurular için son gün ise 20 Mart.

Bu günleri yıllar öncesinden gören Pardon'a da selamımızı çakalım.

Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz;

Yorumlara Git