Görüş Bildir

Seyithan Özdemir Haberleri

Seyithan Özdemir ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Seyithan Özdemir ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Sundance Film Festivali Başlıyor
Yönetmen Tolga Karaçelik 'in, yeni filmi 'Sarmaşık' ile yarışacağı, bağımsız filmlerin 'kalesi' olarak bilinen Sundance Film Festivali 2015 'in jüri üyeleri açıklandı.1981 yılında Hollywood'un yıldız aktörlerinden Robert Redford tarafından kurulan ve Sundance Enstitü bünyesinde gerçekleştirilen Sundance Film Festivali 2015'in 'En İyi Uluslararası Film' kategorisinde yarışacak filmler; dünyanın bir numaralı film sitesi IMDB'nin kurucusu Col Needham, Fransalı yönetmen Mia Hanson-Love ve Yeni Zelandalı yazar, yönetmen, aktör Taika Waititi tarafından değerlendirilecek. Dünyanın en önemli beş festivali arasında yer alan, 22 Ocak – 1 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek festival için bütün gözler şimdiden Utah'a çevrildi.Tolga Karaçelik 'in, 4500'ü uzun metraj olan toplam 12.000 film başvurusu arasından ilk 12'ye seçilerek bugüne kadar festivale kabul edilen ikinci Türk filmi olan 'Sarmaşık'ı bir armatörün iflas edip ortadan kaybolmasının ardından, deniz hukuku gereği gemide kalmak zorunda olan ve hiçbir yere gidemeyen beş gemici ile bir kaptanın arasındaki hiyerarşik mücadeleyi anlatıyor. Görüntü yönetmenliğini Gökhan Tiryaki'nin, montajını Evren Luş'un yaptığı, müzikleri Ahmet Kenan Bilgiç imzası taşıyan filmde; Nadir Sarıbacak, Kadir Çermik, Hakan Karsak, Osman Alkaş, Özgür Emre Yıldırım, Seyithan Özdemir de performanslarıyla göz dolduruyor.
'Sarmaşık' Sundance'de Büyük Alkış Aldı
Bağımsız filmlerin kalesi 29. Sundance Film Festivali 2015’te ‘En İyi Uluslararası Film’ kategorisinde yarışan yönetmen Tolga Karaçelik’in “Sarmaşık” filmi; festival kapsamındaki dünya prömiyerinde izleyenlerden büyük alkış aldı!Dünyanın en önemli beş film festivali arasında yer alan Sundance Film Festivali’nde, 4500’ü uzun metraj, toplam 12.000 film başvurusu arasından ilk 12’ye seçilerek katılma hakkı elde eden “Sarmaşık”ın, önceki akşam gerçekleşen prömiyerine; yönetmen Karaçelik, oyuncular ve ekibin yanı sıra, film endüstrisinin önde gelen isimleri katıldı.Sundance Film Festivali , ünlü aktör Robert Redford tarafından 1981 yılında kurulan Sundance Enstitü 'sünce her yıl ABD'nin Utah eyaletinde gerçekleştiriliyor. İlk olarak Birleşik Devletler Film Festivali (United States Film Festival) adı altında 1978 yılında kurulan ve Redford ’un, 1985 yılında Sundance Enstitü bünyesine dahil ettiği festival, 1991 yılında da resmen isim değişikliği ile Sundance Film Festivali olarak anılmaya başladı.
52. Altın Portakal'da Ulusal Yarışma Filmleri Açıklandı
52. Antalya Film Festivali'nin ulusal yarışma bölümünde Altın Portakal için yarışacak filmler belli oldu. Yarışmada aralarında Özcan Alper'in 'Rüzgarın Hatıraları', Tolga Karaçelik'in 'Sarmaşık', Mustafa Kara'nın 'Kalandar Soğuğu'nun da olduğu biri belgesel toplam 12 film yer alıyor.
“İçerde” Olsun Dışarıda Olsun Sert Hatlarıyla Asla Unutulmayacak Bir Yüz: Seyithan Özdemir
Televizyon, sinema, şov dünyası... Bu sektörlerdeki insanların bizlerden farkı çoğunlukla daha yakışıklı, daha güzel olmaları diye düşünür ve onlara hayranlık besleriz. Ancak son zamanlarda hayranlık beslemeye başladığımız, dikkat çeken birisi daha var ki o genel standartlardan biraz daha uzak. Sizleri 'İçerde' dizisinde 'Minik'  ile hayatımıza giren Seyithan Özdemir ile tanıştıralım ve en basit soruyu burada soralım. Seyithan Özdemir kimdir?
Çakallarla Dans 4 Filmi Konusu Nedir? Çakallarla Dans 4 Filmi Oyuncuları Kimlerdir?
2016 yılında vizyona giren Çakallarla Dans filminin yönetmenliğini Murat Şeker yaparken senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi birlikte üstlenmiştir. Başrollerinde Timur Acar, İlker Ayrık, Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu gibi isimlerin yer aldığı yerli komedi filmi Çakallarla Dans 4 bu akşam ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Çakallarla Dans 4 filminin konusu ve oyuncu kadrosu ise seyirciler tarafından merak ediliyor. Peki Çakallarla Dans 4 filmi konusu nedir? Çakallarla Dans filmi oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar...