Görüş Bildir

Serkan Taranoğlu Haberleri

Serkan Taranoğlu ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Serkan Taranoğlu ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Peker'den Yeni İddialar: Hedefinde Soylu ve Erdoğan'ın Danışmanı Var
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı bir dizi paylaşımda yeni iddialarda bulundu. Peker, eşi Ünsal Ban'a boşanma davası açan AK Parti milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun boşanma dilekçesini önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya gönderdiğini, ayrıca Soylu'nun bir arkadaşı vasıtasıyla Ban'ı tehdit ettiğini öne sürdü. Peker, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı Serkan Taranoğlu ve SPK Başkanı Ali Taşkesenlioğlu'nu da rüşvet almakla suçladı.
Cumhurbaşkanı Danışmanı Serkan Taranoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Eğitim Durumu Ne?
Son günlerde adını sıklıkla duyduğumuz isimlerin başında Serkan Taranoğlu geliyor. Uzun bir süredir Cumhurbaşkanı danışmanı olarak görev yapan Taranoğlu, gündem olduktan sonra pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Kariyeri boyunca birçok bakanlıkta farklı kamu hizmetlerinde bulundu. Peki Serkan Taranoğlu kimdir, kaç yaşında, görevi ne? İşte Cumhurbaşkanı danışmanının kariyeri...
Sedat Peker'in Rüşvet İddialarında Adı Geçen Ünsal Ban'ın Yunanistan'a Kaçış Planı Ortaya Çıktı
Yurt dışına kaçmaya çalışırken Muğla'nın Milas ilçesinde yakalanan eski Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi Rektörü Ünsal Ban'ın Yunanistan'a gitmeye çalıştığı ortaya çıktı. Kaptan ve mürettebat da polis ekiplerince gözaltına alındı.Ban’ın, deniz yoluyla ev satın aldığı, bu sayede golden vize sahibi olduğu ve çocukları için de 3 hafta önce golden vize aldığı Yunanistan’a gideceği tespit edildi.