Yine Kaynatıyoruz! Gıybet Kazanı Haftanın En Bomba Dedikoduları ile Fokurdamaya Devam Ediyor! 🔥

511PAYLAŞIM

Kazanımızın altını yaktık, baharatlarımız da hazır! Haydi tüm çirkefliğimizle başlayalım karıştırmaya... 🔥

1. Öncelikle Sıla ve Ahmet Kural mevzusunun gelişmelerine bir göz atalım... Bu hafta da sular durulmadı!

Ahmet Kural bu hafta bol bol açıklama yaptı ve ifade de verdi. En öne çıkan ve göze çarpan ifadesi "Sıla Hanım evden çıkarken 'seni bitireceğim Ahmet Kural’ diye bağırdı." oldu. Buna bir yorum getirecek değiliz fakat Ahmet Hakan'ın bu konuya dair kaleme aldıklarını paylaşmak isteriz:

"Seni bitireceğim Ahmet Kural... Ahahahahahah... Ahmet Kural’ın Sıla’yı hepimizin gözünde eski Türk filmlerinin Suzan Avcı’sı ile Neriman Köksal’ı arası bir yere yerleştirerek yırtmaya çalıştığının tabii ki farkındayız."

Bu arda Ahmet Kural'ın yasaklı madde kullandığını ve yakın arkadaşı Murat Cemcir'in oyuncuyu tedaviye götürdüğü iddia edildi.

2. "Ne alaka?!" dedirten bir iddia da ortaya atıldı bu davaya dair... Söylentilere göre; Ziynet Sali, Ahmet Kural ve Sıla'nın kavga sebebi olarak gösterildi.

Evet, söylentilere göre Ahmet Kural, Sıla'nın Ziynet Sali ile görüşmesini istemiyordu ve kavga da bu sebepten çıktı. Ziynet Sali'nin açıklaması gecikmedi:

“Hiç bir ilgim olmadığı halde ısrarla içine çekilmeye çalışıldığım olaylarla ilgili çığırından çıkan dedikodular nedeniyle konuya açıklık getirmek isterim. Öncelikle meslektaşım, arkadaşım Sıla’ya geçmiş olsun dileklerimi ve şiddetin her türlüsünün karşısında olduğumu yineliyorum. Mevzu bahis edilen tüm iddialar yalandır, iftiradır. Medyada hakkımda bu iftira haberleri yapan basın, yayın organları ve kişiler hakkında yasal işlemler avukatım tarafından başlatılmıştır.” dedi.

3. Maalesef ki bu hafta bir kadına şiddet iddiası daha vardı. Yine ünlü bir erkekten... Neco'dan!

Neco'nun, kendisinden 25 yaş küçük eşi İdil Erke’ye geçen sene şiddet uyguladığı ortaya çıktı. Darp raporu alarak Neco'dan şikâyetçi olan İdil Erge, daha sonra şikâyetinden vazgeçti. Ancak devam eden kamu davası sonucu Neco'ya bir ay evden uzaklaştırma ve "Kasten yaralama" suçundan para cezası verdi. Savcılık tarafından 3 ay evden uzaklaştırma cezası aldı. Ünlü şarkıcının, daha önce de eşini darp ettiği gerekçesiyle bir ay evden uzaklaştırma alarak para cezasına çarptırıldığı öğrenildi.

Yine iddiaya göre Neco, bu olaydan sonra da eşine psikolojik şiddet uygulamaya devam etti. İdil Erge ise şikâyetçi oldu.

Neco ise "Bu dedikoduları çıkartanın Allah cezasını versin. Evlenmek boşanmak bunlar benim özel hayatım. Ben eşimden ayrılıyorum, evden ayrıldım." dedi. 

Söylenecek söz yok. Zira darp raporları ortada...

4. Bu karanlık ve kötü haberlerden sonra şimdi en sevdiğimiz gıybetlere, aşk gıybetlerine bakalım! Bu hafta da drama boldu!

Üç yıldır güzel beraberlikleri süren Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu çiftinden evlilik haberi bekliyorduk lakin ayrılık haberi geldi. “Bu kararın geri dönüşü yok” demişler hatta... Ne diyebiliriz ki, şu ünlüler camiasına göre uzun bir ilişkiydi bile! Geçmiş olsun!

5. Can Yaman ise başını çoktan bağlamış ama haberimiz yokmuş! Bu hafta öğrendik bu gizli ismi!

Can Yaman, rol aldığı dizideki aksesuarları tasarlayan tasarımcı Elif Tutarkaban ile beş aydır ilişki yaşıyormuş ve son derece mutluymuş! Tıpkı Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer gibi... Hayırlısı olsun!

6. Hakan Peker de aslında geçen ay boşanmış ama açıklamayı daha yeni yaptı...

Hakan Peker, 2012 yılında Arzu Öztoprak'la evlenmişti ve son derece mutlu görünüyordu. Evliliklerinin huzurlu bir şekilde devam ettiğini sanıyorduk fakat Peker'in açıklamasına göre çift 22 Ekim'de anlaşmalı olarak boşanmış!
"13 yıllık birliktelik, 6 yıllık evlilik bitti. 22 Ekim'de Silivri'de boşandık" dedi. Artık Hakan Peker, bekar bir birey...

7. Bir dizi aşkı daha... Pınar Deniz ile Berk Cankat beraber!

'Bir Deli Rüzgar' dizisinde birlikte çalışan Pınar Deniz ile Berk Cankat'ın bir AVM'de el ele görüntülendiler ve "Fazla çekmeyin, utanıyoruz" deyip koşar adım mekandan uzaklaştılar. Son derece mutlu görünüyorlardı. Hayırlı olsun :)

8. İbo ise... Yine ilginç bir girişimde bulundu! 😂

Bir magazin programına katılan Ayşegül Yıldız'a, İbrahim Tatlıses, canlı yayında telefonla evlilik teklifi etti.
"Alooo sana söylüyorum sarışın. Evlilik teklifim hala geçerli, sana 4 tane şarkı yaptım. Benim sekizinci çocuğum senle gelecek. Hala aşığım." dedi.

İbo geçen ocak ayında da “Ayşegül’e aşık değilim ama onunla yeniden evlenmek istiyorum” açıklamasını yapmıştı. O zaman da reddedilmişti, bu seferki denemesinde de reddedildi. 

Ayşegül Yıldız, "Bendeki yeri evli olsak da olmasak da çok farklı. Ama evlilikte bir taraf birisini yıpratıyor. Artık birbirinize zarar vermeye başlıyorsunuz. O beni çok seviyor, ben de onu çok seviyorum ama o defter kapandı." dedi. Geçmiş olsun İbo!

9. Bu haftanın bir diğer öne çıkan gündemi ise sosyal medya fenomenleri Danla Bilic, Enes Batur ve Kerimcan Durmaz'a yönelikti...

Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği (Evet, böyle bir dernek varmış) Başkanı Erhan Nacar, sosyal medya fenomenlerine dava açtı ve bir açıklama yaptı:

"Kerimcan kim, Enes Batur kim? Dolayısıyla Murat Övüş diye beyefendi çıkmış bilmem ne kelimeler kullanıyor. Danla Biliç aynı şekilde. Bir peynir lafı yaptı bir tuvalet lafı yaptı hep küfürler. Size birilerinin dur demesi lazım. Elinizi çocuklarımızın üzerinden çekin ve para uğruna harcamayın. Sekiz yaşında bir erkek çocuğu Kerimcan’ı izleyerek ruj sürebiliyorsa, bu çocuğun ilerisini düşünün. 18 yaşın altındaki çocukların bu paylaşımlara dikkat etmesi lazım.’’

Bu suçlamalara ve davaya en net cevap ise Kerimcan Durmaz'dan geldi. "Çocuklarınızın eline telefon vereceğinize, onlara zaman ayırın" dedi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

WHATEVER

Kerimcan Durmaz (@kerimcandurmaz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Siz bu açıklama ile ilgili ne düşünüyorsunuz? 🤔

10. Demet Akalın bir hafta kavga çıkarmasın... Mümkün mü böyle bir şey? Elbette hayır!

Bu hafta Demet Akalın, anlamsızca İrem Derici'ye patladı. Bir magazin programında ilişkisine dair açıklamalar yaparken İrem Derici'nin haberini görünce "Bu kız hakkında konuşmak istemiyorum, sevmiyorum çok saygısız biri." dedi.

Eh, İrem Derici de pek sakin biri sayılmaz. Durur mu, yapıştırdı cevabı!

Yetişin Dostlar Kavga Var! Demet Akalın ile İrem Derici Canlı Yayında Birbirine Girdi! - onedio.com
Yetişin Dostlar Kavga Var! Demet Akalın ile İrem Derici Canlı Yayında Birbirine Girdi! - onedio.com

"Sarma bana, sarmayın bana... Ben kendi halimde takılıyorum." dedi ve bizce bu kavga daha da uzayacak... Görelim bakalım kaosu! 🔥

11. Bu arada Demet Akalın, magazin programında özel hayatına dair nasıl bir açıklama yapıyordu sizce?

Biten evliliğinden ve Okan Kurt'tan bahsediyordu. Bu hafta biraz daha yumuşamış gibi görünen Akalın;

"Bizim başımıza gelen şeyler talihsiz şeylerdi. Beni düşünmemiş hissiyatına kapıldım. Aslında benim eski eşim beni herkesten çok fazla düşünürdü. Ama kızım için vazgeçtim. Benim vicdanım rahat. Okan'ı zaman zaman özlüyorum." dedi. Ne dersiniz? Sizce barışırlar mı? 🤔

12. Sosyal medyada küçük Aleyna'yı yine küstürdüler! :(

Sosyal medyada küçük Aleyna'yı yine küstürdüler! :(
Sosyal medyada küçük Aleyna'yı yine küstürdüler! :(

İtalya'ya giden Aleyna Tilki sokaklarda pijamasıyla gezdi ve sosyal medya hesabından eğlenceli paylaşımlarda bulundu. Ama sosyal medya kullanıcıları Aleyna'nın pijamalarıyla dalga geçtiler ve sert eleştirilerde bulundular. Bunun üzerine Aleyna:

“Siz yataktan kalkmış en doğal halinizi inkar edip, olmadığınız ama içerisinde –mış gibi yaptığınız kişiliğinizi caddelerde sergilerken ayıp değil! Ama benim bazen ne giydiğimi düşünmeden de pijamayla sokağa çıkabilme rahatlığım ayıp! Öyleyse ben her an ayıp olmaya hazırım bu konuda… Gün gelir gerçek aşkı gözlerinde gördüğüm dilenciler gibi giyinirim. Gün gelir moda ikonu gibi giyinirim. Hepsi benim içimde mevcut. İçimde yapayalnız kalmış küçük dilenci kız da, o sahnelerde ışıldayan da benim. Eleştirerek prim, şov yapmayın. Şovu işi şov olanlara bırakın” dedi.

13. Hande Erçel'in bu hafta magazin gündemine düşüşü ise biraz egolu tavrından dolayı oldu.

"Halka" dizisinin başrollerinde Serkan Çayoğlu ile Hande Erçel’in oynayacağı söyleniyordu. Fakat yapımcılar tarafından deneme çekimine davet edilince, Erçel'in “Bu saatten sonra deneme çekimi de nedir?” sinirlendiği ve deneme çekimine girmeyi reddettiği iddia edildi. Araya Erçel'in menajeri girdi ve Erçel'i deneme çekimine ikna etti. 

Bu olay da basında "Kırk yıllık Hollywood oyuncuları bile deneme çekimlerine girer" denilerek sert eleştirilere sebep oldu.

14. Biraz da sinirlerinizi bozalım... Metin Hara ve Adriana Lima aşkı yine fena kıskandırdı!

Metin Hara, Instagram hesabından işte böyle bir paylaşım yaptı ve açıklama olarak da, şakayla karışık bir şekilde "Fast and Furious’ın düşük bütçeli versiyonu" yazdı.

Adriana'dan gelen cevabı ise olduğu gibi gösteriyoruz:

“Bütçe iyi bir kalp, kibarlık, merhamet, empati, en önemlisi de hayatıma getirdiğin mutluluğu satın alamaz. Seni seviyorum her şeyim."

Nasıl bir büyü yaptın sen, Metin Hara?! Bize de öğret! 😂

15. Ve kazanımızı halay çeken Dua Lipa videosuyla kapatıyoruz. Dua Lipa'nın Türk olduğu bu hafta kesinlik kazandı! 😂

Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aiko-yoshida

#8 Şu mafyayı görmekten bıktım.

turkan-perrua-selcuk

Kerimcan kişiliği tercihi ilgilendirmez kimseyi elbet ama.....Bu kadar şans... hiçbir yeteneği yokken ağzını yaydırarak konuşmalar ;makyaj yeteneği dışında bir işi olmayanlar ve ünlülerle yakınlaşıp paralar kazanıp lüks yaşantıya girmesi gençlerin de lüks rrahat yaşam bol para istediğini artırıyor bilmediğim diğer youtuberler para marka lüks yaşam için kolay yoldan para kazanmaları haksızlık Okuyup bilime katkı yapmış avrupada ses getirmiş insanlarımız var zorluklarla vardıklrı yeri göstermek popo kalça gösterip dedikodu yapmak kadar prim etmyor yazık.bu ülke insanı zehirleniyor kirletiliyor algılar özendirelerek acı diyorlar izlemesinler evet ama Peki nasıl izlemesinler her yerde böyle şeylere prim veren yayıncılar gençlerin elinde telefon ...Aşık mahsuni gibi birçok değer ; türk film dünyasına emek vermiş tiyatrocular borç içinde ölürken ..Gerçi Halkı iyi biliyorlar ve ordan yakalıyorlar toplum prim verdiğine göreee haklılar...

veronikapavlov

dua lipa halay çekmeyi nereden biliyor peki

kissadan-hisse

Kerimcan'ı Danla'yı ve diğerlerini böyle bir zan altına sokmak neyin kafası onu anlamadım. Bu insanlar hayatlarını istedikleri gibi yaşıyorlar. Size ne? Herkes kendi çocuğunu düşünsün neyden korumak istiyorsa da korusun insanları neden zan altında bırakıyorsunuz. "Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği" bu derneğe birinin görevlerini hatırlatması lazım adına uygun bir şekilde hareket etsin homofobik ve nefret içerikli söylemleriyle çocuklara bir fayda sağlayamazlar.

kissadan-hisse

Benim çocuğum yok ama olacak. Yeğenlerim var. Büyük konuşmak istemiyorum. Yalnız ben şöyle düşünüyorum. Çocuğa eline telefon veya sosyal medya merakı saracak vakti oluşturmazsan yeterince uzak tutmuş olursun. Çocuk, oluşan ilgi açığını sosyal medyayla doldurmaya kalkıyorsa burada suçu sosyal medyaya atmak daha kolay geliyor olabilir tabi ki. Çocuğa doğruyu yanlışı güzel bir şekilde öğrettiğine inanırsan onun olduğu her ortamda gönlün rahat olur. Kontrol tabi ki edersin. Ama gereksiz müdahalelerden uzak durursun. Çocuk sahibi olmak çok büyük çabalar gerektirmiyor belki yalnız çocuk yetiştirmek eskiye göre daha fazla çaba gerektiriyor bunun bilincinde olmak lazım. Çocuğun iyi yetişsin diye dünyayı değiştirmeye kalkmak boşa çabalamaktan başka bir şey olmaz.

atarspor

Ne bileyim. Kerimcan gereksiz. '' Yalnış '' değil. Yanlış. Ha bu arada. Çocuklarınaa doğruyu yanlışı her aile düzgünce öğretemez bu yüzden sen YALNIŞSIN bro.

Görüş Bildir