Görüş Bildir

etiket Türkiye’de Olmaz Olur Mu? Taş Gibi 10 Türkçe Reggea Şarkısı

Anasayfa > Müzik

Ritmini kalp atışından aldığı söylenir. Jamaika usulü rock olarak da geçer. İnanç, aşk, barış, yoksulluk, eşitsizlikler gibi temalar barındırır. 1970'lerden itibaren dünyada popülarite kazanmıştır. Efsanevi sanatçı Bob Marley Reggae’nin dünya çapında tanınmasını sağlamıştır. Türkiye’de çok nadide gruplar, büyük içtenlikle bu müziği icra ediyor ve yaşamlarının merkez,ne koydukları barışı şarkılarından eksik etmiyorlar.

1. LUXUS - Reggae

2. Komik Günler - Kule Dibi

3. Bosphoroots - Babil Çökecek

4. Goril - Koş

5. Siya Siyabend - Can Evimden Vurdun

6. Come Again - Uçan Kuş Yok

7. Zeytin - Sabır

8. Entu - Reggae Atma

9. Genjah - Riddim-19

10. SATTAS - Aman Aman

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
4
3
2
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ali KURT

Sadece içerik sayım artsın diye oluşturulmuş bir içerik. Şarkılar çok kötü :( en yenisi 4 5 yıldır yotubeda izlenme sayıları 40 bini bile geç... Devamını Gör

Can Arat

Şarkının iyisi çok dinlenir diye birşey yok. Pek çok şarkı için hiç de iyi bi ipucu değil izlenme sayısı falan. Reggeanin en iyisi bile türkiye de kaç kişi t... Devamını Gör