Görüş Bildir

TikTok'ta Bir İnşaat Ustasının Paylaştığı Tuğla Videosu Canınızı Sıkacak: Tuğlalar Elle Dokununca Dağılıyor

Anasayfa > Video

'@mehmet65a' isimli bir TikTok kullanıcısı inşaat ustası, inşaatlarda kullanılan tuğlaların elle dağıldığını gösteren can sıkıcı bir video yayınladı.

Müteahhidin bir suçu yok, fabrikadan böyle geliyor diyen o inşaat ustasının paylaştığı videoyu izlerken canınız acayip sıkılacak.

Müteahhidin bir suçu yok, fabrikadan böyle geliyor diyen o inşaat ustasının paylaştığı videoyu izlerken canınız acayip sıkılacak.

İşte o video: 👇

O inşaat ustası gündem olan tuğla videosundan sonra bir video daha yayınlayarak, 'İçiniz rahat olsun ben böyle tuğlayı duvar yapmıyorum' dedi. 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
90
80
21
11
8
5
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Barney

patron siparişi aliexpress'ten vermiş. hiç suçu yok :)

Rustin Cohle

eğer sağlamlıkla alakalı endişeniz var ise zaten statik hesap yapılırken duvarların katkısı ihmal edilir. beton+demir=betonarme üzerinden yapılır bu hesaplar.

Eren Yılmaz

ohh içim rahatladı, sağolasın. zaten zikmişim duvarını, duvara birşey asmassan, dolapları depreme karşı duvara sabitlemezsen, ha birde geriye yaslanmazsan gi... Devamını Gör

Mr Logical

Yorumcular da müteahhitin arkadaşları herhalde :) Madem tuğla bu kadar önemsiz kolonları yapsınlar araya çarşaf gerelim. Ev fiyatları da düşer böylece. Ayrıc... Devamını Gör

Büyük inşaat firmalarında satın alım şefi olur. Kimden alınacak, ne alınacak, ne kadar alınacak satın alım şefinin sorumluluğunda.