Görüş Bildir

Konya'da parası çalınan yaşlı ve engelli adam, ifade için gittiği karakolda polis memurları tarafından teselli edilirken, karakolda görevli komiser yardımcısı yaşlı adamın kaybettiği parayı kendi cebinden verdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Edinilen bilgiye göre, konuşma engelli İbrahim Uğur (76) memleketi Ereğli ilçesinden Konya’ya tedavi olmak için geldi.

Edinilen bilgiye göre, konuşma engelli İbrahim Uğur (76) memleketi Ereğli ilçesinden Konya’ya tedavi olmak için geldi.

Hastanedeki tedavisini tamamlayan Uğur, tekrar memleketine dönmek için otobüs terminaline bilet almak için geldiğinde cebinde parasının olmadığını fark etti. Cebinde parasını bulamayan yaşlı adam çevredeki vatandaşlardan yardım isteyerek olay yerine polis çağırdı. Konuşamadığı için parasının çalındığını ve yaşadıklarını kağıda yazarak anlatan İbrahim Uğur, ifadesi alınmak üzere Selçuklu İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Cumhuriyet Polis Merkezi'ne götürüldü.

"Yaşlı adama polis yardım etti"

"Yaşlı adama polis yardım etti"

Polis merkezinde yapılan işlemlerin ardından bekleme salonuna alınan Uğur’un yanına gelen Selçuklu Ekipler Amirliğinde görevli komiser yardımcısı, yaşlı adamı teselli ettikten sonra cebinden 100 lira çıkartarak yaşlı adama verdi. Polisin bu hareketi karşısında duygulanan yaşlı adam gözyaşlarını tutamadı. O anda yanlarında yine aynı ekip amirliğinde görev yapan başka bir polis memuru ise İbrahim Uğur’u alnından öperek teselli etti.

İşte o anlar:

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
558
184
121
10
7
6
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Aleyna Kamacı

bir böyle polisler var bir de suçlunun elini sıkan !

Emre Han

her meslek grubunda iyisi de var kötüsü de.

Mustafa Diyebirisi

O üniformanın içinde de bir insan var be ne kadar çok eleştirmişsiniz siz işinizde nasılsınız acaba takdir edilecek davranış

emrealtundass

Türünün son örneklerinden...