Netflix Türkiye’de Mart Ayında Yayınlanacak Olan 30 Yeni Dizi, Belgesel ve Film

1.3bPAYLAŞIM

Mart ayında da Netflix'te harika dizi, film ve belgesellere doyacağız gibi görünüyor! 😍

Kaynak: flixableshiftdelete

30. Hakan: Muhafız / 3. Sezon / 6 Mart

İstanbul’da kaos yaşanırken Hakan, şehri yok edecek anahtarın peşindeki zorlu bir Ölümsüz ile karşı karşıya gelir.

29. Ozark / 3. Sezon / 27 Mart

Her şeylerini ortaya koyuyorlar. Ozark 3. Sezon 27 Mart 2020'de Netflix'e dönüyor. Jason Bateman (Marty Byrde), Laura Linney (Wendy Byrde) ve Julia Garner (Ruth Langmore), heyecan dolu suç draması dizisinin sonraki bölümünde imparatorluklarını büyütmek için riskli kararlarda diretiyor.

28. Élite / 3. Sezon / 13 Mart

Sınıflarından başka bir öğrencinin daha öldürülmesi yeni bir soruşturma açılmasına neden olur. Öğrenciler geleceğe baksa da geçmişin gölgesi onları rahat bırakmaz.

27. Feel Good / 1. Sezon / 20 Mart

Bu mizah dolu alaycı dram-komedide, stand-up komedyeni Mae Martin bağımlılıklarından kurtuluyor ve eskiden heteroseksüel olan kız arkadaşıyla yeni bir ilişkiye başlıyor.

26. Unorthodox / Mini Dizi / 26 Mart

Genç bir kadın, görücü usulü bir evlilikten kaçarak Brooklyn'den Berlin'e gelir. Derken geçmişi bir kez daha yakasına yapışır.

25. Bloodride / 1. Sezon / 13 Mart

Korkuyu karanlık İskandinav mizahı ile harmanlayan bu Norveç yapımı antoloji dizisindeki her öykü, kendine ait gerçekçi ancak tuhaf bir evrende geçiyor.

24. Kingdom / 2.Sezon / 12 Mart

Kore’nin Joseon döneminde geçen zombi konulu tarihî dizi, ikinci sezonuyla geri dönüyor.

23. Spenser Kanunları / 6 Mart

Hapisten yeni çıkan Spenser, sapkın bir cinayeti araştırırken kendini bir kez daha Boston’ın karanlık sokaklarında bulur. Mark Wahlberg başrolde.

22. Sitara: Kızların Hayalleri Sönmesin / 8 Mart

Yönetmen koltuğunda Oscar ödüllü Sharmeen Obaid- Chinoy’un bulunduğu animasyon film, babasının onu yaşlı bir adamla evlendirmek istediğinden habersiz pilot olma hayalleri kuran Pakistanlı bir kızın hikayesini anlatıyor.

21. Lost Girls / 13 Mart

Bir annenin kayıp kızını arayışı, bir çözülmemiş cinayetler dalgasını açığa çıkarıyor. Amy Ryan ve Gabriel Byrne başrolde. Gerçek bir olaydan uyarlandı.

20. Ugly Delicious/ 2.Sezon / 6 Mart

Dave, akılalmaz lezzetlerin peşinde Mumbai, Sidney, İstanbul ve ötesine gidiyor ve bugüne kadarki en büyük macerası olan babalığa hazırlanıyor.

19. Kirli Para / 2.Sezon / 11 Mart

Yalanlar üzerine kurulu kurumsal imparatorluklar. Dünyayı sarsan skandallar. 2. sezon, açgözlülük, küstahlık ve yozlaşma konulu yeni öykülerle dolu.

18. Tiger King /Mini Belgesel Dizisi / 20 Mart

Bu mini dizi, birbirleriyle savaşan yetiştirici gruplarının aşırıya kaçan kavgalarını ifşa ederek kaplan yetiştiriciliğinin karanlık dünyasını aktarıyor.

17. Patron Bebek Yine İş Başında / 3. Sezon / 16 Mart

Bebek Şirketindeki işini kaybeden Patron Bebek, serbest çalışmaya başlayarak oyun grubunu geçici bir saha ekibine dönüştürür. Kritik görev başlasın!

16. Küçük Bheem ile Büyük Maceralar: Renklerin Festivali / 5 Mart

Şaşırtıcı sahne performanslarından arkadaşlarla boya püskürtmeye, özel bahar festivali boyunca yaşadığı tüm Holi şamatasında bebek Bheem’e katılın.

15. Go! Go! Cory Carson / 2. Sezon / 1 Mart

Garaj yolunda dans partileri, hazine avları ve patlak lastiği onarmak için doktor ziyareti. Hayat karşısına ne çıkarırsa çıkarsın Cory gaza basmaya hazır.

14. Carmen Sandiego: Çalmak ya da Çalmamak / 10 Mart

V.I.L.E., Şanghay’daki soygun sırasında Ivy ve Zack’i yakadı. Carmen’in onları kurtarmasına yardım ederek bu interaktif macerada aksiyona yön verin.

13. Castlevania / 3. Sezon / 5 Mart

Bir vampir avcısı, Dracula'nın komuta ettiği, öteki dünyaya ait yaratıklardan oluşan ordunun ablukasındaki şehri kurtarmak için savaşır. Klasik video oyunundan uyarlandı.

12. Beyaz Kentin Sessizliği / 6 Mart

Bir dedektif, hapisten çıkmak üzere olan bir seri katilin işlediği iddia edilenlerle tıpatıp benzeyen cinayetleri çözmek üzere Vitoria-Gasteiz'e döner.

11. Paradise PD / 2. Kısım / 6 Mart

Hevesli ve genç çaylak, küçük kasabalarındaki büyük bir uyuşturucu vakasında düşe kalka, ite kaka ilerleyen ve bizzat babasının idaresinde olan polis gücüne katılır.

10. A Cure for Wellness / 8 Mart

Çalıştığı şirketin CEO'sunu Avrupa'daki ücra bir kaplıca merkezinden geri getirmek üzere gönderilen saf bir adam, Alpler'deki bu tesisin korkunç sırlarını ortaya çıkarır.

9. Şirinler 3: Kayıp Köy / 8 Mart

Şirine ile yakın arkadaşları Gözlüklü, Sakar ve Güçlü, gizemli bir kayıp köyü hain büyücü Gargamel'den kurtarmak için Yasak Orman'ın derinliklerine yolculuk eder.

8. 7. Koğuştaki Mucize / 12 Mart

Bir komutanın çocuğunu öldürmekten tutuklanan ve kızından ayrı düşen zihinsel engelli bir baba, masumiyetini kanıtlamaya mecburdur.

7. Life / 12 Mart

Mars'tan alınan bir örnekte tek hücreli organizma keşfedilmesi heyecan yaratır. Yaşam biçiminin zekâ belirtileri göstermeye başlamasıyla heyecan yerini korkuya bırakır.

6. 100 Humans / 1. Sezon / 13 Mart

Farklı geçmişlere sahip olan yüz cesur insan; yaş, cinsellik, mutluluk ve insan olmanın diğer yönlerini inceleyen neşeli deneylere katılıyor.

5. BEASTARS / 1. Sezon / 13 Mart

Her türden canlının bir arada yaşadığı bir dünyada nazik bir kurt, gittiği okulda işlenen bir cinayetin ardından yırtıcı güdülerinin farkına varır.

4. Go-kart Tutkusu / 13 Mart

Korkusuz bir genç, yakın arkadaşlarının ve koçluğunu üstlenen somurtkan bir eski sürücünün desteğiyle yüksek hızlı go-kart yarışlarının hareketli dünyasına dalar.

3. The Valhalla Murders / 1. Sezon / 13 Mart

Acı dolu bir geçmişi olan Oslolu bir dedektif, memleketi İzlanda'ya dönerek azimli bir polisin gizemli bir fotoğrafla bağlantılı bir seri katili yakalamasına yardım eder.

2. Women Of The Night / 1. Sezon / 13 Mart

Amsterdam Belediyesinin yükselen yıldızıyla evli olan ve karanlık geçmişinin gölgesinde yaşayan bir kadın, seks ve uyuşturucuyla dolu bir dünyaya girer.

1. Karakomik Filmler 1 / 20 Mart

Karakomik Filmler, Kaçamak ve 2 Arada adındaki iki farklı filmden oluşuyor. Kaçamak'ta, birlikte tatile çıkan 4 arkadaşın başlarına gelen maceralar konu edilirken, tüm hikayenin arabalı vapurda geçtiği 2 Arada filminde, Ayzek adında bir adamın yaşamına odaklanılıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
basarilikadin

Belgesel benim hassas noktam olduğu için bu tür içerikler dikkatimi çekiyor. Belgeseller kaliteli, özgün ve bir o kadar da eğitici içerikler olduğu için herkese tavsiye ediyorum. Belgeseller düzenleyen youtube kanalı var. Örneğin Karanlık Zihinler Belgesel Kanalı oldukça sıradışı bir kanal. Siz de kanalı ziyaret ederek bu farklı içeriklere göz atabilirsiniz.

zeynep-gokce-colak

kaç yaşıma geldim ama hala patron bebek izliyorum saçmalığa bak , neyse 4. sezonu acaba ne zaman çıkacak ?

kerem-kasigur

karakomik filmlere gitmek istemedim çünkü ikinci bir yılmaz erdoğan kazığının benzerini yemek istemedim. iyi yapmışın. bedava olsa bile artık Türk filmlerini sinemada izlemem. Bunda yüksek film ücreti, seyirci gürültüsü, avm kalabalığı, tekrar senaryolar, çekirdek oyuncu kadrosu, önemli bir etken.

orhan-atasalan

Cinayet Süsü ??

mustafaeurfali

Yeni kanuna göre bir film vizyona girdikten en az 5 ay sonra dijital platformlarda yayınlanabilecek. Yani Cinayet Süsü en erken 25 Mart'ta yayınlanır.

kspgulcan

The sinner 3. sezonu ver artık int sitelerinde verilmis

Görüş Bildir