Sarıgül Vatandaşa Yumruk Attı mı?

 > 
76PAYLAŞIM

Mustafa Sarıgül Vatandaşa Yumruk Attı | Akşam

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, Feshane'de düzenlenen 'Trabzon Günleri'ne katıldı. Konuşması sırasında protestoyla karşılaşan Sarıgül, salonda çok çirkin bir davranışta da bulunarak bir kişiyi yumrukladı.CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül'den çirkin hareket...

O ADAM KONUŞTU

Sarıgül'ün yumruk attığı emekli Mustafa Suver: CHP'li bir kadın bana küfretti, sonraysa...

Mustafa Sarıgül'ün darp ettiği emekli Mustafa Suver isimli vatandaş, ilk önce CHP'li bir kadının kendisine küfür ettiğini sonrasında ise Mustafa Sarıgül'ün yumruk attığını söyledi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, Trabzon Günleri'nde konuşurken Başbakan'ı eleştirince yuhalandı. Buna öfkelenen Sarıgül, kendisine tepki gösteren Mustafa Suver isimli bir emekliyi yumrukladı. Öfkesine hakim olamayan Sarıgül, bu hareketi gerçekleştirirken karşısında kalp hastası bir emekli olduğunu hesaba katmadı.

ÖNCE CHP'Lİ KADIN SONRA SARIGÜL

Sarıgül, düşünmeden yaptığı bu kalp hastası olduğunu ve kısa bir süre önce by-pass operasyonu geçirdiğini belirten Suver yaşadıklarını bir bir Yeni Şafak'a anlattı. İlk önce CHP'li bir kadının kendisine hakaret ettiğini daha sonra Sarıgül'le karşılaştığını söyledi.

İŞTE SARIGÜL'ÜN SALDIRISINA MARUZ KALAN EMEKLİNİN ANLATTIKLARI

CHP'liler Feshane'ye girdikten sonra 'Başbakan Sarıgül, Hırsız Tayyip' şeklinde slogan attı. Ben de tepki gösterince CHPli bir bayan bana hakaret etti. Bayan bana hakaret edince polis beni geri çekti. Diğer standın arkasından dolaştım. Bu sefer Sarıgül'le karşı karşıya geldik. O'na 'Esas hırsız sizsiniz. Siz benim liderime hırsız diyemezsiniz. Senin liderin sana hırsız dedi sen şimdi el aleme saldırıyorsun' diye tepki gösterdim. Sarıgül önce elimi tutarak sıkmaya başladı.Sonra kafama vurdu. İşte izi belli. Sonra da korumaları da saldırdı. İki koruması benim ellerimi arkaya doğru bağlayarak biz memuruz dedi. Onların memur olmadığı belliydi. Daha sonra polisler araya girdi. Olayın ardından polisler beni çembere aldı. Davayıcım dediğim halde beni karakola götürmediler. Sarıgül'le bir derdim yok. Ancak Başbakan'a hırsız diye slogan atılınca kendimi tutamadım. Sarıgül‘e ‘Erdoğan‘ şoku!

Akşam

Haberin Tamamı İçin:

Mustafa Sarıgül'den Yaşanan Olayla İlgili Açıklama | Sözcü

Mustafa Sarıgül'den Yaşanan Olayla İlgili Açıklama | Sözcü

CHP İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Feshane’de gerçekleştirilen Trabzon Günleri’ne katıldı.

Mustafa Sarıgül, AKP’yi ve Başbakan Erdoğan’ı eleştirince salonda bulunan bazı dinleyiciler tarafından sözü kesilerek protesto edildi.

Salonda “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları atılırken, Sarıgül’ün konuşmaları ‘yuh’ sesleriyle kesildi.

Mustafa Sarıgül, konuşmasını yarıda kesip kürsüden inmek zorunda kaldı. Sarıgül sahneden çıkış kapısına doğru ilerlerken bir vatandaşın kendisini protesto etmesiyle aralarında tartışma çıktı.

Görüntülerde, Başbakan’ı eleştirdiği için protesto edilen Sarıgül’ün, salondan çıkarken yolunu keserek kendisini hakarete varan sert sözlerle eleştiren bir vatandaşa doğru hamle yaptığı gözlemleniyor.

MUSTAFA SARIGÜL’DEN AÇIKLAMA

Yaşanan olayın ardından Mustafa Sarıgül, “Ben kimseye yumruk atmadım. Bana saldırdılar, ben sadece kendimi korudum” dedi.

Sözcü

Haberin Tamamı İçin:

O an kameralara böyle yansıdı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir