Görüş Bildir

İmamoğlu'ndan TÜGVA Açıklaması: Birilerinin Aile Veya Akraba Vakıflarını Değil, Kurumlarımızı Güçlendireceğiz

Haberler
> İmamoğlu'ndan TÜGVA Açıklaması: Birilerinin Aile Veya Akraba Vakıflarını Değil, Kurumlarımızı Güçlendireceğiz

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, TÜGVA hakkında konuştu. İmamoğlu, 'Birilerinin aile veya akraba vakıflarını değil, kurumlarımızı güçlendireceğiz' dedi.

İBB'nin eskiden vakıf ve derneklerin tüm masraflarını karşılayarak gençlere hizmet ulaştırdığını söyleyen İmamoğlu, İBB'nin artık kendi kurumları ve yurtları ile hizmet vereceğini hatırlatarak "Düşünebiliyor musunuz 16 milyonluk bir kentte 1 milyon 200 bin üniversite gencinin olduğu bir şehirde İBB'nin yurt yatak sayısı sıfırdı. Bunun sebebi ne? İşte o bahsettiğiniz isimde olan vakıflara ve derneklere imkan sağlanıyordu. Artık böyle bir kapısı yok İBB'nin. Büyükşehir Belediyesi'nin kendi yurtları var açmaya devam edecek. Tabi ki yargı bir karar vermiştir bakılır, edilir, araştırılır. Ama bizi ilgilendiren tarafı bu" dedi.

İBB'nin eskiden vakıf ve derneklerin tüm masraflarını karşılayarak gençlere hizmet ulaştırdığını söyleyen İmamoğlu, İBB'nin artık kendi kurumları ve yurtları ile hizmet vereceğini hatırlatarak "Düşünebiliyor musunuz 16 milyonluk bir kentte 1 milyon 200 bin üniversite gencinin olduğu bir şehirde İBB'nin yurt yatak sayısı sıfırdı. Bunun sebebi ne? İşte o bahsettiğiniz isimde olan  vakıflara ve derneklere imkan sağlanıyordu. Artık böyle bir kapısı yok İBB'nin. Büyükşehir Belediyesi'nin kendi yurtları var açmaya devam edecek. Tabi ki yargı bir karar vermiştir bakılır, edilir, araştırılır. Ama bizi ilgilendiren tarafı bu" dedi.

İmamoğlu sözlerinin devamında 'Birilerinin aile veya akraba vakıflarını değil, kurumlarımızı güçlendireceğiz. İBB'yi güçlendireceğiz' ifadelerini kullandı.

İşte o anlar:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
68
40
4
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
V for Valkyr

Adam adam...

Tıntın

Ben sana da hiç güvenmiyorum umarım beni yanıltırsın

Kerem Senol

Ada haklı zaten bu ülkede kim hakliysa herkes ona karşı demek ki neymiş.istanbul ve Ankara'da belediye kaybedenler de haklı.onumuzdeki seçim hepsi yok olacak... Devamını Gör