Görüş Bildir

etiket Hızla Popülerleşen Synth-Pop Türünün Ülkemizde En Başarılı Temsilcileri

Anasayfa > Müzik

1970'lerin sonlarına doğru ortaya çıkan Synth-Pop, her ne kadar uzun bir süre pek ilgi çekmeyip dinlenmese de özellikle ülkemizde 90'lar gibi konuşulmaya başlanmıştı. Tekno-pop olarak da bilinen bu müzik türünü hiç duymadıysanız, sizi aşağıya doğru alalım...

1. She Past Away

2. ELZ AND THE CULT

3. Brek

4. Art Diktator

5. Jakuzi

6. Kim Ki O

7. Lin Pesto

8. Tuğçe Şenoğul

9. Seni Görmem İmkansız

10. Affet Robot

11. Ati ve Aşk Üçgeni

12. Büyük Ev Ablukada

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline!

Online konserler, ilginç bilgiler ve müzikle ilgili diğer her şey için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

oio.init(function() { var legacyId = window.articleLegacyId || window.location.href; $('section.entry.image:last div.image a').click(function(){ gtag('event', "Baglama Gorseli", { 'event_category': 'Tuborg Muzik Part 4', 'event_label': legacyId }); }); $('section.entry.image:last figcaption a.external-link:eq(0)').click(function(){ gtag('event', "Instagram Click", { 'event_category': 'Tuborg Muzik Part 4', 'event_label': legacyId }); }); $('section.entry.image:last figcaption a.external-link:eq(1)').click(function(){ gtag('event', "Twitter Click", { 'event_category': 'Tuborg Muzik Part 4', 'event_label': legacyId }); }); })
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
6
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
ramonelindio

She past away ayrıca dünyanın en iyi synth-dark wave gruplarından biri olarak bilinir ve dünya çapındaki popülerliği ülkemize oranla fazladır.