Görüş Bildir

Güngören'de Trafo Arızası: Elektrikler 1.5 Saat Kesildi

Haberler
> Güngören'de Trafo Arızası: Elektrikler 1.5 Saat Kesildi

Güngören Sanayi Mahallesi Gündoğdu İlköğretim Okulu yanında bulunan elektrik trafosunda henüz belirlenemeyen bir nedenle meydana gelen arıza sonucu elektrik yaklaşık 1,5 saat kesildi. Boğaziçi Elektrik'ten yapılan açıklamada ise arızaya müdahale edildiği belirtildi.

Fotoğraf: Eren Erdem

Saat 11.30 sıralarında meydana gelen kesinti üzerine 1 Kasım Seçimleri için oy kullanılan okulda görevliler durumu BEDAŞ ekiplerine haber verdi. Bu sırada olayı öğrenen CHP Milletvekili Eren Erdem de olay yerine geldi. Okulun yakınındaki trafoya gelen BEDAŞ ekipleri de çalışmalara başladı. Yaklaşık 1 buçuk saatlik çalışmanın ardından trafodaki sorun giderildi. Yapılan testin ardından ise bölgeye tekrar elektrik verildi. Eren Erdem de çalışmalar boyunca trafo önünde bekledi.

CHP Güngören İlçe Başkanı Hüseyin Konuk ile birlikte çalışmaları izleyen Erdem, “Bu trafo yanmış. Bizim deyimimizle kedi girmiş. Seçim günü bu trafoda görüldüğü gibi bir çalışma var. Şu an trafoda ciddi bir çalışma yürüyor. Burada bir kontak hatası olduğunu, kazara yandığını söylüyorlar. Hiç inandırıcı gelmiyor. Ben de bir İstanbul Milletvekili olarak buraya geldim. Trafo nöbeti tutuyoruz. Çünkü bu trafonun yanması demek akşam oy sayımında herşeyin olabileceği anlamına geliyor. Bu trafonun bir an önce onarılmasını talep ediyoruz. Yetkililere de sesleniyoruz. Bu ülkenin trafoları neden seçim günü yanıyor. Neden seçim günü bu ülkenin trafolarına kedi giriyor. Bu trafo yapılanana kadar buradan ayrılmayacağız. Oylarımıza sahip çıkacağız “ dedi.

Boğaziçi Elektrik'ten açıklama: Arıza giderildi

Habere ilişkin Boğaziçi Elektrik'ten yapılan açıklamada, arızaya müdahale edildiği belirtildi.

Açıklamada şöyle denildi:

'Güngören Sanayi Mahallesi Gündoğdu İlkokulu bahçesinde bulunan trafomuzda meydana gelen arızamız, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'de (BEDAŞ) arıza ekiplerinin hızlı müdahalesi ve özverili çalışmasıyla ile saat 13.45’te giderilmiş ve tekrar elektrik verilmiştir.'

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
106
29
12
12
10
7
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
c. ysf albs

gene aynı şeyler plakasız araç basılmıs mühürler trafolar elktrık.... bi bok olmaz bu ülkeden bu yazıyı görenlere seslenıyorum gelin kaçalım aq

c. ysf albs

ingilizcen varsa 500 dolar yeter bro amerıka ıcın :D

Cihangir Atalay

Vay arkadaş ya çok şaşırdım nasıl olabilir ki o kedi o trafoya nasıl girdi acaba ilginç.

siipekk

ayyhiç inanılacak şey değil yani nasıl olabilir ki seçim günü tüh görüyon mu sen