Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

En İyi ve Anlamlı Mevlid Kandili Mesajları! 2019 Mevlid Kandilinde Sevdiklerinize Atabileceğiniz Resimli Mesajlar

162PAYLAŞIM

Bu sene de mübarek Mevlid Kandili geldi çattı. Alemlere rahmet olarak gönderilen son peygamber Hz. Muhammed'in doğduğu gün olarak kabul edilen Mevlid Kandili'nde edeceğiniz dualar ve ibadetler çok kıymetli. Sevdiklerinizin, eşinizin dostunuzun Mevlid Kandili'ni kutlamak için sizin için hazırladığımız resimli, uzun, kısa Mevlid Kandili mesajlarına aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

Müslümanlar İçin Büyük Önem Arz Eden Mevlid Kandili Nedir? 2019'da Mevlid Kandili Ne Zaman? Mevlid Kandili Duaları ve İbadetleri - onedio.com
Müslümanlar İçin Büyük Önem Arz Eden Mevlid Kandili Nedir? 2019'da Mevlid Kandili Ne Zaman? Mevlid Kandili Duaları ve İbadetleri - onedio.com
Rebiülevvel Ayı Başladı: Peki Hz. Muhammed'in Doğduğu Ay Olan Rebiülevvel Ayı İbadetlerini ve Okumanız Gereken Duaları Biliyor musunuz? - onedio.com
Rebiülevvel Ayı Başladı: Peki Hz. Muhammed'in Doğduğu Ay Olan Rebiülevvel Ayı İbadetlerini ve Okumanız Gereken Duaları Biliyor musunuz? - onedio.com

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

 • Bu mübarek günün tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim. 

 • Mevlid kandilinizi kutlarım. Hayırlı kandiller dilerim.

 • Kandiliniz mübarek olsun. Yüce rabbim bütün dualarınızı kabul etsin.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

 • Güzeller güzelinin doğum günü kutlu olsun. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

 • Ezan tüm insanlığa okunur üstüne alınan secdeye gider. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Gel ey Muhammed (SAV) bahardır, dualar ardında saklı, âminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, mevlitten iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlit Kandilin Mübarek Olsun…

 • Bu mübarek günlerimizde mümin kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Kandiliniz kutlu olsun.

Allaha kulsun zülmetler içinde parlayan nursun senin gibi hakikatlı dostun kandilin mübarek olsun.

 • Bu kutlu kandil gecesinin sizlere hayırlar getirmesini dilerim. Kandiliniz kutlu olsun.

 • Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV 'in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur Dualarımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun!

 • Kalplerimize ferah ver bu kandil gününde Rabbim. Kandiliniz hayırlar getirsin.

 • Bu güzel Kandil gününün vatanımıza milletimize ve tüm Müslümanlara huzur getirmesini dilerim.

Rabbim bizi özünden iman edip gözünden düşmeyen kullarından eylemesin. Hayırlı kandiller.

 • Bugün kalbinize huzur sofranıza bereket üzerinize sıhhat serpilsin. Kandiliniz mübarek olsun.

 • Bu gece Mevlit Kandili günahtan kurtuluş gecesi. Haydi dua edelim temizlensin günah defterleri iyi kandiller...

 • Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

 • Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğiyle. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

 • Rabbim bizi özünden iman edip, gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Baki sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır, beraberce kutlamak için. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

 • Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

 • Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu oldugumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Seviyoruz seni ey Nebi! Yıpranmış vakitlerde yıpranmayan tek gül olduğun için. Mevlid kandili mübarek olsun.

 • Kandil gecesinin kıymeti çoktur. Kur'an'dan değerli bir kitap yoktur. İslami şiirler düşmana oktur. Kandil kıymetlidir, gafletten uyanmamız dileğiyle…

 • Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunmuş olacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol miktarda oranda yararlanacağı ümit, refah ve müjde gecesidir. Kandiliniz ve cumanız hayırlı, dualarınız kabul olsun!

Mübarek Mevlid kandilinde ettiğiniz tüm duaları Allah kabul etsin. Hayırlı kandiller!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tommy79t

İyi günler Stres ve hızlı onay olmadan, kişisel ve ticari veya Yatırım fonlarına ihtiyacınız var mı? Evetse, bugün bizimle iletişime geçin, çünkü şu anda% 2 oranındaki süper faizli krediler sunuyoruz. Finansmanımız güvende ve güvende.   Müşterilerimizin mutluluğu gücümüzdür. 5.000,00 - 100.000.000.00 Euro arasındaki krediler. şimdi mevcut, İşletme, Kişisel, Ev, Seyahat ve Öğrenci Kredileri. İlgili taraflar daha fazla bilgi için e-posta yoluyla şirketle iletişim kurmalıdır: Lender E-posta: unitedloanservice@ yahoo. com WhatsApp Numarası: +15085930940 Alacaklının adı: Steve Morrison.

Görüş Bildir