Görüş Bildir
Haberler
'Cinsel Performansı Düşük' Deyip Boşanma Davası Açtı

'Cinsel Performansı Düşük' Deyip Boşanma Davası Açtı

Kocasının cinsel performansında düşüklük olduğunu öne süren ev hanımı E.G., boşanma davası açtı. Davalı koca sağlıklı olduğunun ispatı için doktordan rapor almaya hazırlanıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sabah gazetesinin haberine göre İstanbul'da yaşayan ve 22 yıllık evli olan iki çocuk sahibi ev hanımı E.G. ile kocası C.G.'yi boşanma aşamasına getiren sorunlar bir süre önce başladı. 

İddiaya göre, iki çocuk babası C.G., geçirdiği rahatsızlık nedeniyle çeşitli tedaviler gördü. Kullandığı ilaçlar C.G.'nin cinsel performansında düşüşe neden oldu ve çift arasında cinsel problemler başladı. 

E.G., Aile Mahkemesi'ne başvurarak kocası C.G. ile aralarında karıkoca ilişkisinin bittiğini öne sürerek boşanma davası açtı. 

Kocasının kendisine karşı tutumlarının değiştiğini, kendisiyle ilgilenmediğini ileri süren E.G., çocukları için sürdürdüğü evliliğinde bardağı taşıran son damlanın ise 'cinsel problemler' olduğunu kaydetti.

Sağlıklı olduğunu kanıtlayacak

Sağlıklı olduğunu kanıtlayacak

Yaşadıkları şiddetli geçimsizliklerin üzerine bir de cinsel sorunların eklendiğini ileri süren E.G., kocasının bu problemi kabul etmediğini ileri sürdü. 

İfadesine başvurulan C.G. ise, tedavi gördüğünü ancak kullanılan ilaçların herhangi bir kalıcı hasar bırakmadığını, eşinin bunu bahane olarak sunduğunu iddia etti. 

C.G., sağlıklı olduğunu kanıtlamak için doktor raporu almak için başvurdu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
203
201
70
51
33
25
11
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Saffet Filiz

Bundan bize ne size ne insanların özel durumu dalga geçilen bir yer mi oldu burası.

Pasif Kullanıcı

Bunu yazacaktım tam. Dava açabilir veya açmayabilir. Neyin yargılama çabası bu?

Baver Asana

özel hayat ulan nesini haber yapıyorsunuz

tom lee jones

karim vajinismus yrrami sokamiyorum diye dava acilsa hosunuza gider mi?Tek tarafli pozitif ayrimcilik olmaz. Ev hanimi isi gucu yok enerjisi bol kafayi kirm... Devamını Gör

ortalık karışık

öyle acılan dava bılıyorum desem bosandılar amam tabı sıddetlı gecımsızlık adı altında