Görüş Bildir

'Cinsel Performansı Düşük' Deyip Boşanma Davası Açtı

Anasayfa > Gündem

Kocasının cinsel performansında düşüklük olduğunu öne süren ev hanımı E.G., boşanma davası açtı. Davalı koca sağlıklı olduğunun ispatı için doktordan rapor almaya hazırlanıyor.

Sabah gazetesinin haberine göre İstanbul'da yaşayan ve 22 yıllık evli olan iki çocuk sahibi ev hanımı E.G. ile kocası C.G.'yi boşanma aşamasına getiren sorunlar bir süre önce başladı. 

İddiaya göre, iki çocuk babası C.G., geçirdiği rahatsızlık nedeniyle çeşitli tedaviler gördü. Kullandığı ilaçlar C.G.'nin cinsel performansında düşüşe neden oldu ve çift arasında cinsel problemler başladı. 

E.G., Aile Mahkemesi'ne başvurarak kocası C.G. ile aralarında karıkoca ilişkisinin bittiğini öne sürerek boşanma davası açtı. 

Kocasının kendisine karşı tutumlarının değiştiğini, kendisiyle ilgilenmediğini ileri süren E.G., çocukları için sürdürdüğü evliliğinde bardağı taşıran son damlanın ise 'cinsel problemler' olduğunu kaydetti.

Sağlıklı olduğunu kanıtlayacak

Sağlıklı olduğunu kanıtlayacak

Yaşadıkları şiddetli geçimsizliklerin üzerine bir de cinsel sorunların eklendiğini ileri süren E.G., kocasının bu problemi kabul etmediğini ileri sürdü. 

İfadesine başvurulan C.G. ise, tedavi gördüğünü ancak kullanılan ilaçların herhangi bir kalıcı hasar bırakmadığını, eşinin bunu bahane olarak sunduğunu iddia etti. 

C.G., sağlıklı olduğunu kanıtlamak için doktor raporu almak için başvurdu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
203
201
70
51
33
25
11
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Buse Özyurt

Kadın bunu hiç belli etmeyip kocasını 1000 tane adamla aldatabilirdi de , dürüst davranıp boşanmak istemiş.. Kadın gençliginin yıllarını sevişmekten aciz bir... Devamını Gör

Eyüp

Aldatmadığı ne malum ?

Saffet Filiz

Bundan bize ne size ne insanların özel durumu dalga geçilen bir yer mi oldu burası.

Pasif Kullanıcı

Bunu yazacaktım tam. Dava açabilir veya açmayabilir. Neyin yargılama çabası bu?

Baver Asana

özel hayat ulan nesini haber yapıyorsunuz