Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bugün Hava Nasıl Olacak?

Anasayfa > Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü | Günlük Rapor

Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemizin doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Kars, Ardahan, Ağrı, Hakkari, Erzurum'un kuzey ilçeleri ve Van'ın doğu kesimleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey kesimlerde 1 ila 3 derece artacağı ve ülkemiz genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı, zamanla güneydoğu kesimler ile Akdeniz kıyılarında güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın kuzey ve batısı, Kuzey Ege Kıyıları ile Batı Karadeniz kıyı kesiminde yer yer kuvvetli olarak (30-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin kuzey ve batısında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

BALIKESİR Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor. 33

BURSA Az bulutlu ve açık 35

İSTANBUL  Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (30-60 km/saat) esmesi bekleniyor. 30

KIRKLARELİ Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (30-60 km/saat) esmesi bekleniyor. 32

EGE

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin kuzey kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

AFYONKARAHİSAR Az bulutlu ve açık 32

DENİZLİ Az bulutlu ve açık 38

İZMİR Az bulutlu ve açık 37

MANİSA Az bulutlu ve açık 39

AKDENİZ

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA Az bulutlu ve açık 35

ANTALYA Az bulutlu ve açık 35

BURDUR Az bulutlu ve açık 37

HATAY Az bulutlu ve açık 34

İÇ ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA Az bulutlu ve açık 34

ÇANKIRI Az bulutlu ve açık 33

ESKİŞEHİR Az bulutlu ve açık 34

SİVAS Az bulutlu ve açık 32

BATI KARADENİZ

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU Az bulutlu ve açık 33

DÜZCE Az bulutlu ve açık 34

KARABÜK Az bulutlu ve açık 37

ZONGULDAK Az bulutlu ve açık 27

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Az bulutlu ve açık, kıyı kesimlerinin parçalı, doğusunun yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AMASYA Az bulutlu ve açık 31

SAMSUN Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 27

TOKAT Az bulutlu ve açık 30

TRABZON Parçalı ve yer yer çok bulutlu 28

DOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık, zamanla doğusunun yer yer parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Kars, Ardahan, Ağrı, Hakkari, Erzurum'un kuzey ilçeleri ve Van'ın doğu kesimleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BİTLİS Az bulutlu ve açık 30

ERZURUM  Parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden sonra kuzey ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı 30

KARS Parçalı bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 27

MALATYA Az bulutlu ve açık 37

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR Az bulutlu ve açık 41

GAZİANTEP Az bulutlu ve açık 39

ŞANLIURFA Az bulutlu ve açık 42

SİİRT  Az bulutlu ve açık 40

DENİZLERDE HAVA

Batı Karadeniz, Kuzey Ege ve Marmara'da fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Az bulutlu açık, Rüzgâr: Batı Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğudan 4 ila 6(30-50km/s), öğleden sonra 5 ila 7(40-60km/s) ,Doğu Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğu zamanla güneydoğudan 2 ila 4(10-30km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, batısı 2,5m ila 3,0m Görüş: İyi.

MARMARA Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, Rüzgâr: Kuzey ve kuzeydoğudan 5 ila 7 (40-60km/s), akşam saatlerinden sonra 4 ila 6 (30-50km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,5 ila 2,5m Görüş: İyi.

EGE Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, Rüzgâr: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan 5 ila 7(40-60km/s) zamanla 4 ila 6(30-50km/s), Güney Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m Kuzey Ege 2,0 ila 3,0m Görüş: İyi.

AKDENİZ Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, Rüzgâr: Güney ve güneybatıdan 2 ila 4 (10-30km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m Görüş:İyi.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, Rüzgâr: Güney ve güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,50m Görüş: İyi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?