Kariyeri Vefat Eden Sevgilisiyle Başlamış! Atiye ile Ekrana Dönen Beren Saat'in Bilinmeyen Aşk Öyküsü

1.6bPAYLAŞIM

Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne? ve Atiye gibi yapımlarda izlediğimiz başarılı oyuncu Beren Saat'in Kenan Doğulu ile mutluluk dolu evliliğini hepimiz biliyoruz. Ama çoğumuzun bilmediği bir isim daha var... Efe Güray. Beren Saat'in çocukluk aşkıydı, ilk aşkıydı. Beren'in başarı dolu günlerine giden ilk adımlarda yanındaydı. Efe 19 yaşında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Genç aşıkların iç burkan aşk hikayesine beraber bakalım...

Beren'in en büyük destekçisiydi!

Yıl 2004, Beren 20, Efe 19 yaşındaydı. Efe, Diş Hekimliği Fakültesi'nde okuyordu. Derslerinde ve spordaki başarıları sayesinde burslu öğrenim alıyordu. Beren'in yıldız olma yolunda attığı ilk adımlara Efe teşvik etmişti onu. Yaşamının seyrini değiştirecek oyunculuk yarışmasına girerken de en büyük destekçisiydi.

Yetenekli oyuncu Beren Saat'in hayatında bir dönüm noktası...

Efe Güray, Beren Saat için sırada bile beklemişti yarışmanın elemelerinde. Beren'in yorulmasını istemediği için sıra tuttuğuna dair röportaj bile vermişti. Tam anlamıyla onu kolundan tutup bu yarışmaya götüren kişi oydu.

"Türkiye'nin Yıldızları" yarışmasına sevgilisinin desteğiyle katılan Beren'in hayatının en güzel dönemi, en kötü dönemine dönüşmüştü. Talihsiz günü böyle anlattı:

"Yarışmada ikinci olarak Ankara’ya döndüm. Akşamı beraber geçirdik. Beni eve bıraktı, yatmaya gittim ve… Birkaç saat sonra onu morgda gördüm.”

"Hayatımın aşkı"

Efe hayatını kaybettikten yıllar sonra sevgilisi hakkında konuşan Beren, ondan "hayatımın aşkı" diye bahsetti. "Hem aşık hem arkadaştık, 3 sene boyunca bir dakikamız bile ayrı geçmedi. Benden bir yaş küçüktü ama olgundu." diye ekledi.

Efe hayatını kaybetse de aşkları yaşamaya devam etti

Trafik kazasına kurban giden Efe'yi Beren hiçbir zaman unutmadı. Hâlâ yaptığı paylaşımlarla ilk aşkını anmaya devam ediyor.

"Efe'yle şarkımız Hero çalınca..."

Güzel oyuncu, 35. doğum gününde yaptığı paylaşımda yazdığı "En karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe'yle şarkımız çalınca, ruhuma yeniden ışık yayıldı." sözleriyle çocukluk aşkını bir kere daha andı.

Beren, Anneler Günü'ne denk gelen Efe'nin doğum gününü kutlamayı unutmadı

"Bu yıl Anneler Günü'ne denk gelen Efe'nin doğum günü için annesine onu saracak enerjiyi gönderiyorum." sözleriyle hem 2020'nin Anneler Günü'nü hem de kazaya kurban giden aşkının doğum gününü kutladı.

"Benim kahramanım"

Beren Saat Instagram hikayesinde Efe Güray'ın ona sarıldığı bir kareyi "Doğum günün kutlu olsun kahramanım" notuyla paylaşarak gündem olmuştu. Takipçilerinden bazıları onu desteklerken bazıları saygısızlık olarak görüyor. Belki de takipçilerinin saygısızlık olarak adlandırdığı durum, Kenan Doğulu için sorun değildir. Bilmeden konuşmamak lazım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
psyhedelichead

Ölümün bizden alamadığı tek şey anılarımız..

arsenic

Millet kırk yıllık kocasını, karısını gömüp, senesi dolmadan yerine birini buluyor. Bence çok vefalı kadınmış.

rivaille

Çok üzücü..

Görüş Bildir