Amerika'da 6 Kişiyi Öldüren Genç Psikopatın Kaleminden Dehşet Verici Hayat Hikayesi

 > -

Elliot Rodger... 6 kişiyi öldüren bir psikopat

Burada haberini ve katliam öncesi çekip yayınladığı videoyu vermiştik. Katliamdan sonra araştırma yapılınca Eliot Rodger'ın kaleme aldığı ve internete yüklediği 141 sayfalık otobiyografisi ile karşılaşıldı...

Tümü İçin

Elliot Rodger'ın Hikayesi; Benim Çarpık Dünyam  

Başlıklı yazıdan en ilgi çekici bölümleri aşağıda bulabilirsiniz;

Ailesi Rodger 7 yaşındayken boşanıyor ve babası yeni bir sevgili "yapıyor"

Sayfa 9: "Ağladığımı hatırlıyorum, annem ve babamla geçirdiğim bütün mutlu zamanlar gitmiş, artık bir hatıradan ibaretti"

Sayfa 11: "Babamın hemen yeni ve güzel bir kız arkadaş bulması, babamın kadınlar tarafından sevilen bir tip olduğunu anlamamı sağladı"

Popüler ve "Cool" çocukları çok kıskanıyor ve sürekli onları düşünüyor

Otobiyografide Rodger defalarca nasıl popüler çocukları kıskandığına değiniyor. Ayrıca insanların ona "garip" birisiymiş gibi yaklaşmasından da rahatsız olduğunu yazıyor. 

15 yaşındayken duygusal çöküntü yaşıyor ve okulu bırakıyor. Liseyi açıktan, evden bitiriyor. Bu da ona çok sevdiği sanal dünyaya ve sanal oyunlara kendini verme olanağı veriyor. 

Sayfa 49: "Tek yapmak istediğim online oyun oynayarak acımasız dünyadan uzaklaşmaktı. Liseyi açıktan bitirme fırsatı tam da aradığım şeydi"

Otobiyografide nelerden hoşlandığı konusunda oldukça detay veriyor

Rodger vaktinin büyük kısmını "World of Warcraft" oynayarak geçirmiş. Sosyal boşluğumu doldurmak için geçici bir hobi diyor oyun için. Ayrıca çeşitli yerlerde "Game of Thrones", Star Wars ve Pokemon'dan da hoşlandığını belirtiyor. 

Üniversitede de hayat umduğu gibi güzel gitmeyince kendini World of Warcraft'a daha çok veriyor.

17 yaşındayken bir "ideoloji" oluşturuyor

Yapımcı olan babasının ilk filmi başarısız olunca şunları yazıyor:

Sayfa 57: Dünyadaki tüm adaletsizliği yok etmek istiyorum. İmrendiğim ve nefret ettiğim herkesten intikam alacağım. Şu an karar verdim ki kaderim güç sahibi olup, sahip olduğum ideolojiyi insanlara empoze etmek ve herşeyi düzeltmek

daha sonra ekliyor

"Seks yapan insanlara karşı nefretim bir hastalık gibi beni yiyip bitiriyor"

19 Yaşında Üniversite için Santa Barbara'ya gitmeye karar veriyor... Görünen o ki bu seçenek üzerinde oldukça detaylı düşünmüş

Sayfa 77: Alpha Dog filminden çok etkilendim. Gayet güzel gözüken bir sürü genç çok eğleniyor ve seks yapıyor. Üzerinde çok düşündüm ve internette araştırma yaptım. Santa Barbara'da geçtiğini öğrendim. Ben de üniversiteyi Santa Barbara'da okumalıydım, böylece ben de aynı onlar gibi partilere katılıp seks yapabilirim. Bu hayatı istiyorum, parti, eğlence ve seks

Sayfa 81: Bu hayatı çaresizce istiyorum. Kızlar tarafından ilgi görmek, aşk ve seks dolu bir hayat...Diğer erkekler böyle hayatlara sahip olabiliyorlar. Ben de bunu hak ediyorum çünkü muhteşemim. Dünya bana nasıl davranırsa davransın, umrumda değil, kaderimde çok büyük şeyler var

Kadınları gün geçtikçe daha çok suçlamaya ve onlardan gittikçe daha çok nefret etmeye başlıyor

Sayfa 82: Beni reddetmek toplumun çok büyük bir hatası. Benle seks yapmayı reddetmek kadınların hatası! 

Sayfa 94: Bir kızın sevgisine ihtiyacım var. Bir erkek olarak değerli hissetmek istiyorum! Bugüne kadar hep değersiz hissettim, ve bu tamamen kızların suçu. Hiçbir kız benimle sevgili olmak istemedi

Sayfa 117: Kadınların kusurlu varlıklar olduğuna inanıyorum. Beyinlerinde bazı şeyler ters çalışıyor, sanki evrimleşmemişler gibi! Mantıklı düşünme yeteneğine sahip değiller. Hayvan gibiler, tamamen ilkel içgüdüleriyle ve duygularıyla yönetiliyorlar. Bu yüzden barbar ve hayvan gibi heriflerden hoşlanıyorlar. Hayvanların modern toplumda yeri olmamalı

Sayfa 124: Kadınların beni reddetmesi apaçık bir savaş ilanıdır

Sayfa 135: Kadınlar virüs gibi. Hiç bir haklarının olmaması lazım. Saçmalıkları gelecek nesillere aktarılmamalı, kontrol altına alınmaları gerekiyor. İlkel barbar hayvanlar ve o şekilde davranılmaları lazım" diyor ve kadınları çeşitli kamplarda nasıl açlıkla terbiye edeceği konusunda bilgi vermeye devam ediyor...

Irkçılık ortaya çıkıyor...

Santa Barbara'daki üniversite hayatından beklentisi çok büyük olduğu için düşüşü de o kadar kötü oluyor. Kadınlardan ilgi görememesi iyice travmatik bir ruh haline sokuyor. Hele bir de arkadaşlarının yaşadığı aktif seks hayatına şahit oldukça iyice zıvanadan çıkıyor. Oda arkadaşlarından birisinin arkadaşı olan "Chance" isimli bir zenci hakkında yazdıklarına bakın;

Sayfa 84 İlkel ve çirkin siyah birisi nasıl olur da beyaz bir kızla birlikte olur da ben olamam? Güzelim, beyazım, İngiliz aristokrasisinden geliyorum, oysa kölelerden! 

Sayfa 87 Nasıl olur da ilkel bir Meksikalı sarışın bir kızla çıkar da ben hala yalnız bir bakir olabilirim

Zengin olmayı ve lotoyu kazanmayı takıntı haline getiriyor

Sayısal lotoyu tutturup zengin olmayı tek çare olarak görüyor. Üniversitede marka giyinmeye başlamasına rağmen kadınlar yine başkalarını tercih ediyor. Kadınları etkilemek için genç yaşta zengin olmayı kafaya koyuyor

Öpüşen bir çiftin üzerine kahve dökerek ilk şiddet dışavurumunu gerçekleştiriyor.

Sayfa 87: O çifte korkunç şeyler yapmak istedim. Tüm genç çiftlere acı çektirmek istiyorum. Onları öldürebilirdim ve öldürmeliydim de. Yavaş yavaş öldürmek istiyorum, derilerini yüzerek. Bunu hak ediyorlar. Erkekler o kızları benden aldıkları için bunu hak ediyor, kızlar da beni seçmedikleri için.

Rodger başka bir zaman da iki güzel sarışın kızın üzerine Starbucks'dan aldığı latteyi döküyor

Sayfa 100: Onlara verdiğim cezayı hak ettiler. Ama ne yazık ki lattem onları yakacak kadar sıcak değildi. O kızlar kaynar suya atılmayı hak ediyorlar

2012 yılında da bir parkta oturan "popüler çocuklar" görüyor, gidip bir su tabancası alıp içerisine portakal suyu doldurup çocuklara sıkıyor ve kaçıyor. Daha sonra "yanarak ölmeyi hakediyorlardı ama bu bile, bu nefretle karışık heyecan duygusu bile çok güzeldi. Benden daha iyi bir yaşam sürenler, acı çekerek ölmeyi hak ediyorlar"  yazıyordu

Rodger'ın katliam arabası

Nihai Çözüm: İntikam Günü

Sayfa 119: "İntikam Günü", kadınlara karşı savaşımın günü

Sayfa 101: İntikam Günü öyle bir gün olacak ki, hak etmediği keyfi yaşayan herkesin elinden o keyfi alacağım. Ben sahip olamıyorsam, onlar da olamayacak, yok edeceğim. Tüm kadınları yok edeceğim çünkü onlara sahip olamıyorum. Beni reddettikleri için acı çekmelerini sağlayacağım. Silahlanacağım ve onları hayvanlar gibi katledeceğim. 

2012'nin sonlarına doğru bir silah dükkanına gidip kendisine Glock 34 alıyor ve 113. sayfaya şöyle yazıyor "Şimdi kim alfa erkeği?" Artık silahım var"

Rodger üvey annesini ve kardeşini de öldürmeyi kafasına koyuyor ama babasının şehir dışında olduğu bir günü beklemeye karar veriyor. Çünkü babası engel olmaya çalışırsa onu da öldürmek zorunda kalacak ve onu öldürmeye çekinebileceğini yazıyor.

Rodger kendini Tanrı olarak görüyor

Sayfa 117: Tanrı gibiyim, amacım dünyada gördüğüm tüm hatalara ve eksikliklere karşı intikamımı gerçekleştirmek

Sarhoş olup, insanları 3.5 metrelik duvardan aşağı atmaya çalışıyor

2013 yılında Rodger bir partiye gidiyor ve sarhoş olduktan sonra imrendiği insanlara sataşmaya başlıyor. Elleriyle işaret edip insanları öldürüyormuş gibi yapıyor. Hedefinin hep kızlar olduğunu yazıyor. 

Rodger'ın yazdığına göre partinin sonlarına doğru bir grup öğrenciden iyi bir dayak yiyor ve o insanları itmeye çalıştığı duvardan aşağı atılıyor, bacağı kırılıyor.

Saldırısını dikkatle planlıyor

İlk önce Kasım 2013'ü "İntikam Günü" olarak planlıyor, daha sonra vazgeçip 14 Şubat 2014'ü beklemeye karar veriyor. Daha sonra o gün dışarıda çok polis olabileceğini düşünüp yine vazgeçiyor. 

Daha sonra günü 26 Nisan olarak belirliyor. Gün yaklaştıkça 2 silaha daha ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Alphi Phi Sororoity Kız Öğrenci Evini basıp tüm kızları öldürmeyi planlıyor. 

Kızları öldürdükten sonra polis gelmeden arabasına binip önüne çıkan herkesi öldürmeyi planladığını yazıyor. En sonunda da xanax ve vicodin içip, iki silahla birden kendisini öldürerek şova son noktayı koymayı planladığını yazıyor. 

26 Nisan'ı da hasta olduğu için erteleyip 24 Mayıs'ta katliamı gerçekleştiriyor.

Söylenenlere göre kızların kaldığı Sorority evlerinin hiçbirinde kızların olmaması veya kapılarını açmamaları daha büyük bir katliamı önlemiş.

VİDEO

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kenan-ozgur

bu kadar kötü olabilecek başka bir tür söyleyin bana?

lu-ma

Biri darwinist eğitim demiş yukarıda fsjnvjksnvkjsnvnskvnjskv.

maestro

Cahillik zekasal bilişsel sefalettir ahlak günümüzde umursuzluk içine kapanıklık olarak görülüyor dış ülkelerde de bu şekilde bizde de maalesef insanlar pis hayatlarını zevkli birer oyun gibi gösteriyorlar(Seks vs) eskiden insnalar bu tür şeyleri platonik olarak bile yaşayamaz aşık olamazdı günümüzde ise tam tersi işlenmektedir bu durumun vasıfı ne olursa olsun insanlar kendilerinden üst zekaya yahut görünüşe sahip kişileri benim ondan farkım yok diyerek sapıkça olgusal düşüncesel olaylar besleyip bir çeşit ruh bozukluğu beyinin olayları tam olarak algılayamama yahut eksik algılama olayı bu bir diğer örneği Ted Bundy'dir ted gayri meşru olarak dünyayaya gelmiş annesini ablası olarak bilmiştir elliot'ta durum pek farklı değil olaylar değişkenlik göstermiş tabii ancak dikkat ederseniz ted ve elliot ikisinde de nöropsikiyatrik bozukluk görülmektedir tedavi uzun ve derindir kişi ancak bu tedaiyi kendisi kabul ederse iyileşir lakin bu şekilde kötü sonuçlar bu hastalıkta kaçınılmazdır.

arundclk15

Bu ne abazalık amg .

rhaxor

Sayfa 117 Kesinlikle DOĞRU

Görüş Bildir