Görüş Bildir

Eskişehir’de 2 yıl önce bir AVM’de 14 Şubat Sevgililer günü ile alakalı yapılan Aşk Tüneli’nde konuşan ve sevgili bulamamaktan dert yanarak ‘herkes beni kanka olarak görüyor’ diyen Eren Ergüven, tekrar konuştu ve 'Kızlar hala beni kanka olarak görüyorlar, bir şey değişmedi' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bu yıl tekrar Aşk Tüneli’ne gelen Eren, ‘beni hala kanka olarak görüyorlar, ama artık sevdiğim bir kız var’ diyerek onun için not yazdı.

Bu yıl tekrar Aşk Tüneli’ne gelen Eren, ‘beni hala kanka olarak görüyorlar, ama artık sevdiğim bir kız var’ diyerek onun için not yazdı.

'2 yıl geçti hala söylüyorum hep kanka oluyoruz'

'2 yıl geçti hala söylüyorum hep kanka oluyoruz'

Lise 1 öğrencisi olan Eren Ergüven, iki yıl önce de, şimdi de kızların kendisini kanka olarak gördüklerini ifade etti. Sosyal medyada izleyen vatandaşlara da seslenmeyi unutmayan Ergüven, “Yani izleyince açıkçası ben de o kadar çok izleneceğini düşünmüyordum. Tabi ilk başta biraz heyecanlandım. Ama çok değişiklik olmadı. Sevgilim hala yok. Açıkçası istiyorum. Sevdiğim biri de var ,ama uğraşıyoruz da olmuyor. Yani yapacak da çok fazla bir şey yok olmuyor. İki yıl önce ben burada 'hep kanka oluyoruz' demiştim ve şimdi de hala söylüyorum hep kanka oluyoruz. Hep kanka olduk. Benim bir sevdiğim var, o sevdiğimin de peşinden gideceğim. Tabi yorumları okuyunca insan bir mutlu oluyor, ama kötü yorumlarda oluyor. Mesaj yoluyla bana ulaşanlar var. 'Gerçekten o sen misin?' Ben de 'Evet o benim' diyorum. İnsanların beni sevmesi hoşuma gidiyor. Buradan bana ulaşmak isteyenler, _master_pasa_ sosyal medya adresim. Benim gibi olan bütün kardeşlerime sesleniyorum. Gelin beraber muhabbet edelim, dertleşelim” şeklinde konuştu.

Eren Ergüven’in sınıf arkadaşları ise onun yanında olduklarını ifade ederek, 'Henüz liseye gidiyoruz, şimdi değilse de ilerde olacaktır' dediler.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
97
32
11
9
4
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
kirik-toprak-testi

Kanka olarak görmediklerim beni kanka olarak görüyor. Benim kanka olarak gördüklerimse beni kanka olarak görmüyor. Değişik bir paradokstayım.

Fatih Öztürk

bu şey değil mi ya İsmail YK Şarkısı "Şappur Şuppur". Beni beğeneni ben ben beğenmem Benim beğendiğim ise beni beğenmez. yoksa ben tipsiz miyim he :D

Fenasi kerim

Piç olacaksın siken seviliyor bak akpye herkes seviyor

doriangrayy

Aşktan yana bir sıkıntım olmadi yokluğunu görmedim görmüyorum lakin bazı zamanlar oluyor aşk zamanla sorunları beraberinde getiriyor işte o andan itibaren bü... Devamını Gör

doriangrayy

Ahahaha sakin ol kral