Görüş Bildir

GetirÇarşı Pet Shop Haberleri

GetirÇarşı Pet Shop ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. GetirÇarşı Pet Shop ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Bakışlarıyla İçimizi Sıcak Çikolata Kıvamına Getiren 19 Minnoş Hayvan
Tabii ki her hayvanın kendine göre minnoş tarafları var. Ancak bazılarının resimlerine bile baksak iyi hissederiz. Sevimliliklerinden dolayı içimizi sıcak çikolata kıvamına getirirler. Biz de sevimli dostlarımızın fotoğraflarına bakarak iyi hissedin istedik. Buraya birbirinden sevimli ve minnoş hayvan dostlarımızın resimlerini derledik. İşte, içimizi ısıtacak sevimlilikteki 20 minnoş hayvan.Keyifli Dakikalar!
Sen de Bir İyilik Yap! Sokakları Paylaştığımız Patili Dostlarımız İçin Yapabileceğiniz 12 Müthiş Şey
Sokaktaki dostlarımızla nerede karşılaşacağımız belli olmuyor. Neredeyse yaşadığımız her yerde patili arkadaşlarımız bizlere eşlik ediyorlar. Bazen bir köpekle eve kadar birlikte yolculuk ederken bazen oturduğumuz bir yerde kucağımızı ısıtan bir kedi bulabiliyoruz. Patili dostlarımız hayatlarımızın vazgeçilmezleri konumundalar. Peki sokaktaki dostlarımızın daha iyi hissetmelerini istemez misiniz? Sokak hayvanları için kolaylıkla yapabileceğiniz 12 şeyi sizler için hazırladık. Miyavlamalara ve tatlı havlamalara alışmanız uzun sürmeyecek!
Yavru Köpeğinize Tuvalet Alışkanlığı Kazandırmak İçin Yapabileceğiniz 12 Şey
Ailenize bir köpek dahil etmek hayatta yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri. Beraber yaşayacağınız yıllar hayatınızın en güzel yılları olacak. Elbette bu süreç büyük bir sorumluluk da getiriyor. Tuvalet eğitimi herkesi çok strese soksa da köpeklerin en önemli eğitimlerinden. Köpeğinize tuvalet eğitimi verirken yardımcı olacak ipuçları arıyorsanız içeriğe buyurun!
Önceki Hayatlarında Birer Ninja Olduğundan Emin Olduğumuz 15 Kedi
Kediler bizi şaşırtmaya devam ediyor. Bazen beklenmedik yerlerde saklanma ve tırmanma yetenekleri benzersiz olduklarını ortaya çıkarıyor. Damarlarında bariz bir şekilde ninja kanı taşıyorlar. Acaba önceki hayatlarında ninja olabilirler mi? Biz de önceki hayatlarında ninja olduğunu düşündüğümüz 15 kediyi buraya derledik. Hazırsanız, başlayalım!
Köpeğinle Olan İlişkine Göre Onun En Sevdiği Aktivite Ne?
Patili dostlarımız hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor. Her hayvansever bilir ki evde birlikte yaşadığımız evcil hayvanlarımızın ayrı ayrı huyları oluyor. Bizler de evlerinde köpek beslemeyi düşünen veya sahiplenmek için bahane arayan kişiler için köpeklerinizin alışkanlıklarına göre onların en sevdiği aktiviteleri söylüyoruz. Gelin bakalım!