Görüş Bildir

Devrim Stadyumu Haberleri

Devrim Stadyumu ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Devrim Stadyumu ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kar ile Yapılabilecek 9 İlginç Şey
Kar yağınca hep yaptığımız şeyler vardır. Kartopu savaşı, kardan adam yaparız hepimiz. Engebe bulunca kayarız, paramız varsa kar tatili yaparız. Yıllardır kar görsek de yaptığımız şeyler hep aynı. Farklı şeyler yapmak lazım. İşte Kar ile Yapılabilecek 9 İlginç Şey!
16 Adımda ODTÜ Kampüsü
Sevgili yeni, yepyeni ODTÜ'lüler! ODTÜ Ar-Ge Topluluğu olarak yeni evinize hoş geldiniz diyoruz! Evinize daha çabuk adapte olabilmeniz için size bu yol haritasını hazırladık. Kampüsün belli başlı yerlerini dilerseniz birlikte tanıyalım.
ODTÜ'yü Tercih Etmek İçin 15 Neden
Artık sınav dönemi bitti! Tercih Dönemine girdik. Biz ODTÜ Verimlilik Topluluğu olarak 'Neden ODTÜ?' sorusunda size yardımcı olması için bu galeriyi hazırladık. Hep birlikte göz atmaya ne dersiniz?
ODTÜ'de Mezuniyete 'Virüs' Değil, 'Farklı' Bahane!
ODTÜ Rektörlüğü, Devrim Stadyumu'nda yapılması beklenen mezuniyet törenini iptal etti. Rektörlük iptal gerekçesini 'farklı grupların kendi amaçları doğrultusunda bir protesto alanına çevirebileceği' diye belirtti.Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) 2021 ve 2020'de de pandemi nedeniyle mezuniyet törenini iptal etmişti. Öğrenciler alternatif mezuniyet töreni düzenlemişti. ODTÜ'nin geçmişteki mezuniyet törenlerinde renkli anlar ve komik pankartlar yer almıştı.ODTÜ'lü öğrenciler '2020 ve 2021 mezunları olarak okulumuza hak ettiğimiz gibi Devrim'de veda etmekte ısrarlı ve kararlıyız! Akademisyeninden emekçisine, mezunundan öğrencisine kampüsümüzün tüm paydaşlarını pazar günü görseldeki akış programı eşliğinde Devrim'e bekliyoruz!' diyerek geçen sene alternatif mezuniyet töreni düzenlemişti.