Görüş Bildir

Alparslan Soylu Haberleri

Alparslan Soylu ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Alparslan Soylu ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Özel Harekât Polisi Alparslan Soylu 'Mobbing' Yüzünden İntihar Etti
Şırnak'ta görevli Alparslan Soylu isimli bir özel harekât polisinin amirlerinden gördüğü mobbing ve hakaretler nedeniyle yaşamına son verdiği belirtiliyor.Soylu'nun arkadaşlarına ulaştırdığı intihar notunda 'Beni kimsenin bu kadar aşağılamasına, küçük düşürmesine izin vermem. Onursuzca ithamlarla yaşamaktansa ölmek yolunu seçtim.' dediği belirtiliyor.
Çocuğunuzla Aranızdaki İlişki, İlerde İntihar Etme Olasılığını Ekiliyor
Şırnak’ta vali koruması olarak görev yapan özel harekat polisi Alparslan Soylu, evde beylik tabancası ile kendini vurarak intihar etmişti. İntihar notunda mobbingi anlatan Alparslan Soylu’nun meslektaşı Murat Sucu’da intihar etti. Bugün ortaya çıkan ses kayıtları ise mobbing iddialarını doğrular nitelikteydi.Bu ve bunun gibi olaylar tek bir meslek grubuna atfedilemez. Mobbing ile Mücadele Derneği verilerine baktığımızda 9.5 milyon mobbing mağduru olduğunu görüyoruz. Bu mağdurların da, uygulayıcıların da hepsi bir zamanlar çocuktu. Ebeveynleriyle kurdukları ilişkiler 9.5 milyonunu mağdur ve buna karşılık gelen 9.5 milyonunu da uygulayıcı yapıyor dersek bir kehanette bulunmuş olmayız. Çünkü psikolojide buna karşılık gelen bir kuram mevcut. Peki mobbing nedir ve ebeveynlerin bunun üzerindeki etkisi nedir?