Görüş Bildir

Toplu İğne Haberleri

Toplu İğne ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Toplu İğne ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

"Ne Tüfeği? Bu Ülke Toplu İğne Üretemiyordu" Diyen Erdoğan'a Göre AK Parti'den Önce Türkiye'de Neler Yoktu?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli'nde ‘Teknoloji ve Sanayinin Merkezi Kocaeli’ye Değer Katanlar Ödül Töreni’ne katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, “Bırak tüfeği Sayın Varank, ne tüfeği? Bu ülke toplu iğne üretemiyordu, toplu iğne ve şimdi hamd olsun buralara geldik” dedi. Peki Türkiye, AK Parti'den önce  toplu iğne üretemiyor muydu?
Rüyada İğne Görmek: Sağlığınıza Dikkat Etmeniz Gerekebilir!
Rüyada iğne görmek, rüya sahibinin yakın zamanda bir sağlık sorunu yaşayabileceğine delalet eder. Rüya sahibi, bazı dertlerle başa çıkmak zorunda kalabilir. Şanssızlıklar kapınızı çalabilir ve bir süre zor günler geçirebilirsiniz. Rüyada iğne görmek, kuvvet, canlılık ve başarı olarak tabir edilir. Olumlu anlamlara da gelebilen bu rüya, güzel ve temiz bir evliliğe de işaretçidir. Rüyada iğne görmenin olumlu ve olumsuz birçok anlamı bulunur. Rüyada iğne görmek ile ilgili tabirler rüyanın içeriğine, nasıl görüldüğüne ve rüyayı gören kimsenin bilinçaltına göre değişebilir.Rüyada iğne görmek ile ilgili tabirlere bu içeriğimizde ulaşabilirsiniz.