Görüş Bildir

PhilipsEvUrunleri Haberleri

PhilipsEvUrunleri ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. PhilipsEvUrunleri ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Tasarım ve Teknolojileriyle Beklentilerinizi Karşılayacak Philips Ev Aletleri
Yeni nesil ev araç gereçleri hayatımızı kolaylaştırmakla kalmayıp, yaşam kalitemizi pozitif yönde etkilemek için de çalışıyor. '' Bir ev aleti hayatımı nasıl pozitif yönde etkileyebilir ki?! diyorsanız hemen söyleyelim; bu ev aletleri bizlerin yapamadığını yaparak  ya da ev işlerine harcamamız gereken zamanı azaltarak pozitif yönde etki ediyor 🕐Biz listemize 3 ev aleti ekledik bile! Air Fryer, SpeedProMax veeee tabii ki favori ürün hava temizleyici! Gelin sizi  Philips'in akıllı ev aletleriyle tanıştıralım👫Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”
Havayı 6 dakikada Temizleyerek Alerjen, Virüs ve Partiküllerden Arındıran: Yeni Philips Hava Temizleyici
Aldığımız nefesin kalitesini havada bulunan alerjen, virüs ve partiküllerin oranı belirler ve bir insan günde  21 bin ile 25 bin kez nefes alıp verir. Bu muazzam rakamı düşündüğümüzde, kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için yapabileceğimiz küçük ama etkisi büyük  inanılmaz bir önerimiz var!“Önerdiğimiz cihazı seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”
Yüksek Çekim Gücüyle Tam Performans Sergileyen SpeedPro Max'ı İnceledik
Şarjlı süpürgeler hayatımızın pratik yardımcılarıdır. Tabii işlevini güzelce yerine getirirse...Bir şarjlı süpürgeden beklentiniz; yüksek performans, düşük enerji tüketimi, evin her köşesine rahat erişimse buyrun Philips SpeedPro Max'i beraber inceleyelim..Önerdiğimiz akıllı ev aletini seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”
Ütüyle Başı Dertte Olanlar Buraya! Ütü Yapmayı Keyifli Kolay ve Hızlı Hale Getirmenin Yolları
Ütü yapmak bazılarımız için keyifli olsa da çoğunluk için tatsız bir durum.. Özellikle makineden çıkan çamaşırlar gereğinden fazla kırışıksa ütü yapmak tam bir işkence olabiliyor… Bütün bunları bildiğimiz için ütü yapmaktan koşarak uzaklaşanlara bir liste hazırladık.  Listedeki maddeleri uygularsanız garanti veriyoruz zamanınızın çoğunu ütüye harcamak zorunda kalmayacaksınız. İşte ütüden kaçış tüyolarımızÖnerdiğimiz akıllı ev aletini seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”
Yaz Aylarının En Pratik ve Lezzetli İçeceği Olan Smoothie Tarifleri
Aslında bir smoothie serin, lezzetli ve doyurucu olmaktan daha fazlası. Mesela bulaşıktan kurtarıyor, çocuklar smoothie içip keyif yaparken gerekli meyve ve sebze vitaminlerini de dertsizce alıyor, aceleniz olduğu sabahlarda da tam bir süper kahraman! Sıcakla boğuştuğumuz bu yaz döneminde her damak tadına uygun, yeşili bol smoothie tarifleri bulduk! Not: Muz genelde doyurucu olduğundan kendisine içeriğimizde fazlaca yer verdik. Muz yerine tercih ettiğiniz farklı bir meyve varsa smoothienize ekleyebilrsiniz. Evde bulunan malzemelerle hazırlayabileceğiniz smoothie tariflerini, Philips problend cam hazneli smoothie blender ile kolay ve pratik şekilde hazırlayabileceğinizi unutmayınn!!!Önerdiğimiz akıllı ev aletini seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”
Philips Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi ile Yapabileceğiniz Birbirinden Harika Tarifler
Kahve tutkunları buraya!Evde hazırlayabildiğimiz espresso, sade kahvenin yanına bir de latte, macchiato ve cappucino da eklense çok güzel olmaz mıydı? Peki bir de espresso makinesiyle hazırladığınız kahvelerle muhteşem tatlılar da yapabilseydiniz?Bütün dediklerimizi yapmak mümkün! Önerdiğimiz ürünü seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”
Evinizdeki Teknolojiyi Gören Konu Komşuyu Kıskançlıktan Çatlatacak Teknolojik Ürünler
Bu Philipsler muhteşem gözüküyor!  Eee, ne de olsa önce görsel olarak bir ürünü beğeniyoruz…Sizinde hoşunuza gideceğini düşündüğümüz Philips’in akıllı ev aletlerini özenle seçtik! Tasarım ve özelliklerini güzelce inceledik! İşte karşınızda birbirinden şık ve donanımlı Philips elektronik ev aletleriÖnerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”
Tarafını Seç! Senin İçin En İyisi Kazanlı Ütü mü Buharlı Ütü mü?
Ütü herkesin korkulu rüyası peki ama neden? Bizce, doğru seçilmeyen ütüler yüzünden...Peki doğru ütüyü nasıl seçmeliyiz?  İşte bu sorunun cevabını gelin beraber bulalım!Konuya önce bir kaç öneriyle başlayalım!Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”
Bir Akıllı Ev Aleti ile Psikolojinizi Nasıl Düzeltebileceğinizi Anlatıyoruz!
İyi hissetmek için kendimize zaman ayırmamız gerektiği bilimsel bir gerçek. İşe git çalış, eve gel, ev işleriyle uğraş derken kendimize pek zaman ayıramadığımız da ortada...Mesela yapılması gerekenler tek bir günde hallolsa, ya da parça parça yapmak istediğimiz işi kısa sürede bitirebilsek?İşte kendinize zaman yaratmanızı sağlayarak psikolojinize iyi gelecek Philips ürünleri!''Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”
Teknoloji Sayesinde Neredeyse Hiç Yağ Kullanmadan Yapabileceğiniz Ekmekten Tatlıya Sağlıklı Tarifler
Kilonuzla başınız dertte mi? Yoksa spor hayatınızın vazgeçilmezi mi?Her gün farklı yemek pişirmeniz mi gerekiyor?Mutfağınızda yer açın o geliyor!Philips Airfryer'la yapabileceğiniz lezzetli ve hafif yemekleri sizin için seçtik!''Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”