Görüş Bildir

Pençe-Kılıç Haberleri

Pençe-Kılıç ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Pençe-Kılıç ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

İstiklal Caddesi'ndeki Patlamada Eşini ve Çocuğunu Kaybeden Meydan: "Patlamanın Etkisini Sırtımda Hissettim"
İstanbul İstiklal Caddesi'ndeki bombalı terör saldırısında 34 yaşındaki eşi Yusuf Meydan ile 9 yaşındaki kızı Ecrin’i kaybeden 33 yaşındaki Mevlüdiye Meydan, o anları anlattı. Patlamanın etkisini sırtında hissettiğini belirterek, 'Çok küçük bilinç kaybı yaşadım. Yusuf ile Ecrin’in yerde yattığını gördüm, bir adım bile atamamışlardı. Kızımın ve eşimin kanı yerde kalmasın' dedi.
Askerler, Ecrin ve Yağmur'un İsimlerini Bombaların Üzerine Yazdı
Milli Savunma Bakanlığı’ndan Irak ve Suriye'nin kuzeyinde gerçekleştirilen 'Pençe-Kılıç Hava Harekatı'nın detaylarına ilişkin yapılan açıklamada, 'Yurt genelindeki 6 farklı üsten kalkan uçaklar, Suriye ve Irak'ın kuzeyindeki hedeflere eş zamanlı harekat gerçekleştirdi' dedi. Ayrıca paylaşılan fotoğraflarda, hava harekatında kullanılan füzelerin üzerinde İstiklal Caddesi’nde hayatını kaybeden çocuklar Ecrin ve Yağmur’un isimleri yazılı olduğu görüldü. 
Melih Gökçek Bu Sefer de Hava Harekatı Diye ARMA 3 Oyunundan Video Paylaştı
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sürekli Twitter'da. Özellikle görevden alınınca popüler mecraya iyice sarıldı ve her gördüğünü paylaşmaya başladı. Bu paylaşımları dolayısıyla da çoğunlukla trollendi. Gökçek geçtiğimiz gün Pençe-Kılıç Hava Harekatı diye ARMA 3 isimli oyundan kesitler paylaştı. Ancak bu kez paylaşımını silmedi.