Görüş Bildir

Palu Ailesi Haberleri

Palu Ailesi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Palu Ailesi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Yıllar Önce Palu Ailesinin Evine Giden Kadın: 'Korku Evi Gibiydi, Koşarak Kaçtım, Hayatım Boyunca Unutamadım'
Sabah kuşağının en ilginç programlarından biri olan ve garip olayları mercek altına almasıyla bilinen 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında günlerdir akılları kurcalayan bir aileden bahsediliyor: Palu ailesi... Palu ailesinin damadı olan ve kendisini 'cinci hoca' olarak tanıtan Tuncer Ustael'e yıllar evvel bir yakının tavsiyesiyle gittiğini belirten bir kadın, canlı yayına bağlanarak evde garip sesler duyduğunu, çok korktuğunu ve o gün yaşadıklarını hala unutamadığını aktardı. 
Müge Anlı'nın Programında Bugüne Dek Gelmiş Geçmiş Tüm Konuları Unutturacak Gizemli Palu Ailesi
Müge Anlı'nın sabah kuşağında yayınlanan aktüel polisiye programı yeni başlayanlar için gerçekten şok edici ve ülke gerçeklerine yakınlaştırıcı olabilir. Uzun süredir takip edenler ise artık katili iki bölümde çözecek seviyeye geldiler. Ünlü programcı birkaç haftadır benzerlerini daha önce görsek de böylesini hiç görmediğimiz bir aileyi ve konuyu işliyor. Palu ve Tahnal ailesinin hikayesi sizin de beyninizi yakacak.Gelin, detaylı anlatalım.
Cinayet Büro Ekipleri Harekete Geçti: Palu Ailesi Gözaltında
'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına kızları ile torunlarının kayıp olduğunu iddia ederek başvuran ve çocuğa yönelik istismar, cinayet, aile içi şiddet iddialarıyla günlerdir Türkiye gündeminde olan Palu ailesiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Kocaeli Körfez Başsavcılığı, aile fertleri hakkında 'kasten öldürme' suçlamasıyla gözaltı kararı verdi. Karar, canlı yayınlanan programda son dakika gelişmesi olarak duyuruldu. 
Başsavcılıktan Palu Ailesi Açıklaması: 'Cesetlere Henüz Ulaşılamadı, Cinsel İstismar İddiaları da İnceleniyor'
Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı, Palu ailesi ile ilgili olarak yazılı açıklama yaptı. Açıklamada tutuklanan Tuncer Ustael'in, kayıp olduğu iddia edilen Meryem Tahnal ile küçük kızı Melike Tahnal'ın kasten öldürülmesi ve Melike ile Meryem Tahnal'ın oğlu ve kendi çocuklarına yönelik cinsel istismarda bulunduğu yönündeki iddialar üzerine başlatılan soruşturmanın derinleştirilerek devam ettiği bildirildi.