Palu Ailesi ile İlgili Bu Komplo Teorisi Bugüne Kadar Düşündüğünüz Her Şeyi Değiştirecek

-

Palu ailesi gündemden düşmek bilmiyor. Son olarak bugünkü programda gözaltına alınan aile bireyleri gelişmesinden önce Twitter'da ilginç bir komplo teorisinde bulunan yazı vardı. Aynı zamanda sosyolog olan Furkan isimli hesabın farklı bir bakış açısıyla ele aldığı iddiaları sizlerle de paylaşmak istedik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cnrefendi

kafası güzel lanetlenmiş bir ailenin bu yaptıklarını görünce, zaten olmaz ya, ya olursa "ey kıyamet artık kop" diye bağırsam, bu tuncer orospu çocuğu gider yahudilere kıyamet günü gargat ağacı satar.. Öyle bi orospu çocuğu bu.. Cahiliye döneminin Ebrehe'si bu tuncer orospu çocuğu. Abi idam gelsin ya, vallahi de billahi de gelsin abi.. Yok Arabistan gibi mi olalım, iran gibi mi olalım demeyin abi.. Biz arap değiliz. bizler onlar gibi asla olmayız. Biz Türk oğlu Türk'üz ve bu ülkeye böyle olaylar yüzünden idam gelsin abi.. bilemiyorum altan, bilemiyorum..

wednesday-addams

ben müge anlı'yı izlemiyorum, bu aileden de onedio vasıtasıyla haberdar oldum ancak bu bile okuduklarımın iğrençliğinden nefesimin daralmasına yetti. millet haklarında tweetlerce komplo teorisi kasıyor. ha, şöyle bir şey var; ben bu ailenin iç yüzünün yukarıda yazanlardan bile daha berbat olduğunu düşünüyorum...

creepy-owl

Bugüne kadar siz ne düşünüyordunuz ki? Cinler olduğunu mu?

yorumsal-varlik

Benim teorim de şu, tuncer girdikten sonra aile bozuldu. Çünkü tuncer bir şekilde tüm aileyi uyuşturucu bağımlısı yaptı. Evde arabada heryerde enjektör olmasının da sebebi bu. Uyuşturucuyu çektikçe sapkın şeyler yaptılar, istismar yaptılar, içine dinide karıştırdılar, belki uyuşturucu kafasıyla cinler hayaller gördüler büyüye yordular, para gerekti arabada kalacak kadar evleri sattılar, hacı hocalık yaptılar. Uyuşturucuyu tuncer alıştırıp tuncer eve sağladığı için ona bağımlı oldular, ne derse yapar oldular. İhbar edecekleri öldürdüler. Belki mafya muhabbeti de uyuşturucu mafyasından geliyordur.. Bence tüm aileyi uyuşturucuyla kontrol ediyor adam.

ismail-can7

Sağlam teori, ama geneli seks üzerine kurulu. Biraz daha farklı düşünüyorum.

Başlıklar

Palu AilesiTwitter
Görüş Bildir