Müge Anlı'ya Çıkan İlginç Aile Palu Ailesi'nin Tüm Fertlerinin Kim Olduğunu Tek Tek Açıkladık

5bPAYLAŞIM

Palu Ailesi'nin anlattıkları hepimizi şoka sokadursun, kafalar kimin kim olduğu konusunda oldukça karıştı. Peki kimdir bu Palu Ailesi? Bu ailede ismi geçen herkesin kim olduğunu tek tek yazdık.

Günlerdir Türkiye'nin gündemine oturan Palu Ailesi'nin içindeki tuhaf olayları Müge Anlı ortaya bir bir çıkarmıştı. Fakat konunun karmaşası içinde kimin kim olduğu da karıştı.

Olayın detaylarını bilmek isteyenleri önce şöyle alalım.

Müge Anlı'nın Programında Bugüne Dek Gelmiş Geçmiş Tüm Konuları Unutturacak Gizemli Palu Ailesi - onedio.com
Müge Anlı'nın Programında Bugüne Dek Gelmiş Geçmiş Tüm Konuları Unutturacak Gizemli Palu Ailesi - onedio.com

Sosyal medyada Palu Ailesi için verilmiş tepkiler için de şöyle buyurun. Ve yavaş yavaş bu tuhaf aileyi tanımaya başlayalım:

Müge Anlı'ya Çıkan Gelmiş Geçmiş En Tuhaf Aile Palu Ailesi'ne Sosyal Medyadan Gelen İlginç Tepkiler - onedio.com
Müge Anlı'ya Çıkan Gelmiş Geçmiş En Tuhaf Aile Palu Ailesi'ne Sosyal Medyadan Gelen İlginç Tepkiler - onedio.com

Harun Palu (Palu ailesinin babası)

Harun Palu, aslında bu ailede belki de tüm sırları aydınlatacak kişi ancak hapisten sonra kendisine şizofren teşhisi konulduğu için ifadeleri geçersiz sayılıyor. Oğlu İsa, damat Tuncer'in etkisiyle Meryem'in kocasını, yani Tuncer'in bacanağını öldürüyor. Harun da suçu üstlenip oğlunun yerine hapse giriyor. Hapisten çıktıktan sonra kirli olayları fark eden Harun, cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunuyor. Ancak şizofreni teşhisi konulduğu için hiçbir şekilde ifadeleri geçerli olmuyor, diğer oğlu olan Fatih'in vasiliğinde kalıyor. Harun'un 4 tane evi var ve şu an nerede olduğu belli değil.

Havva Palu (Palu ailesinin annesi)

Havva, Harun'un eşi. Bu evlilikten İsa, Fatih, Meryem, Emine ve Ayşe Melek isminde 5 tane çocuğu var. Damat Tuncer'in büyük ölçüde etkisinde. Kızları Meryem'in ve torunun, Tuncer tarafından tecavüz ve işkence ile öldürülmesine göz yummak ile suçlanıyor. Kocaeli'nde ve İstanbul'da bulunan iki evini, Tuncer'e verdiği de biliniyor.

İsa Palu (Palu ailesinin oğullarından biri)

İsa, damat Tuncer'in etkisi altına aldığı ilk isimlerden. Tuncer'in yönlendirmeleri ile kardeşi Meryem'in eşini, yani eniştesi Ahmet'i öldürüyor. Sebep olarak da "namus için yaptım" diyor. Ancak suçu babasının üstlenmesi ile hapse girmekten kurtuluyor. Meryem'in ve Tuncer'in çocuklarına (ki bunlar İsa'nın da yeğeni) yapılan işkencelerde ortak olduğu iddia ediliyor çocukların ifadelerine göre. Ancak her ne hikmetse bu suçlamalardan da hiçbir ceza almıyor. Meryem'in cesedini, Tuncer ile birlikte gömdükleri de iddia ediliyor.

Fatih Palu (Palu ailesinin diğer oğlu)

Harun Palu'nun hapisten çıktıktan sonra yanına alıp suç duyurusuna birlikte gittiği çocuklarından biri. Şu an babası Harun, Fatih'in vasiliği altında. Tuncer'in etkisi altında olan isimlerden de biri aynı zamanda. Yayında Tuncer'in, anne Havva'ya çeşitli ağır sözler söyledikten sonra hiçbir tepki vermemesiyle ve rahat tavırlarıyla dikkat çekiyor.

Meryem Tahnal (Palu ailesinin kızı)

32 yaşındayken 2008 yılında ortadan kayboldu (!). 8-9 yaşlarında olan kızı Melike de kendisinden bir yıl sonra ortadan kayboldu. Kocası Ahmet, enişte Tuncer tarafından İsa'ya öldürtüldü. Kocası öldükten sonra, çocuklarıyla birlikte Tuncer'in kapıcı dairesinde yaşamaya başlıyorlar ancak gördükleri şiddettin ardı arkası kesilmiyor. Ablasının gözü önünde çocukları ve yeğenleri ile eniştesinin tecavüzüne uğruyor. Tuncer'in Meryem'i bir ağaca bağlayarak aç susuz, işkence görerek öldürdüğü iddia ediliyor. Meryem'in kızı Melike de Tuncer'in tecavüz ve işkenceleri sonucu ölüyor. Bir tek Meryem'in oğlu Recep Tayyip bu korkunç evden kaçarak yurda yerleştiriliyor.

Tuncer Ustael (Ailenin damadı)

Palu ailesine girdikten sonra ortalığı cehenneme çeviren ve tüm suçların arkasında ismi olduğu iddia edilen kişi. Aynı zamanda kendisinin cinci hoca olduğunu iddia ederek insanları etkisi altına alıyor. Yaptığı iddia edilen şeyler işkence, gasp, darp, zorla senet imzalatma, zorla tapu geçirtme, taciz, ensest, tecavüz gibi korkunç vakalar. Baldızı Meryem ve yeğenine korkunç işkenceler yaparak ölmelerine sebep olduğu ilk bilinen iddia. Ayrıca kendi çocuklarına da cinsel tacizde bulunduğu ve akıl sağlıklarına zarar verdiği de iddia ediliyor. Palu ailesinin evlerini kendi üstüne yaptırmasıyla da biliniyor. İlginç bir şekilde bütün aile, Tuncer'e laf söylettirmiyor, işin belki de en anlaşılmaz kısımlarından biri bu.

Emine Ustael (Palu ailesinin kızı, Tuncer'in karısı)

Tuncer'in Meryem'e, yeğenlerine ve kendi çocuklarına yaptığı her türlü kötülüğe şahit olduğu iddia edilen kişi. Ancak ısrarla eşine ithaf edilen suçların hiçbirini kabul etmiyor ve hepsinin iftira olduğunu söylüyor. Vücudunda darp izleri mevcut ancak bunların kocası tarafından değil kazara gerçekleştiğini söylüyor.

Mehmet Şipşak (Havva Palu'nun babası)

Şu ana kadar ailedeki en sağduyulu ve en akıllı insan izlenimini veren kişi. Tuncer ve Havva için sözünü esirgemeyen bir adalet sembolü bu ailede. Aynı zamanda Kore Gazisi.

Kafası karışanlar için sosyal medyada dolaşan şöyle bir grafik de yapılmış.

Grafiğin yaratıcısı: christmasoğulları

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gamzenurenyiit

Sinav haftasindan dolayi 2 gram beynim kaldi onunda buraya bıraktım ☹️ o nasil bir döngü öyle

oguz-muslu

asıl eğlence tuncer için içerideyken başlıyor :)

armagan-gunduz

bence bunlar uruk hai.

elif08

ay okurken fenalık geldi bunların sonu iyi değil

meral.engin.3

palunormal activity

moonlyscars

katıldımvkbvxtukztisto

Görüş Bildir