Görüş Bildir

olayinkolayisigorta Haberleri

olayinkolayisigorta ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. olayinkolayisigorta ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Sen Ne Kadar Sakarsın?
Sakarlık sonradan mı gelişiyor yoksa doğuştan bazılarımıza verilen bir armağan mı bilemiyoruz. 😂Peki sen ne kadar sakarsın? Cevabını öğrenmek için haydi teste!
Mal Canın Yongası: Kayıp ve Çalınmalara Karşı Sigortalatabileceğiniz 12 Eşya
Eşya sigortası seçenekleri; genel eşya sigortası, elektronik eşya sigortası gibi farklı türlere ayrılır. Elektronik eşya sigortasında sigortalıya ait olduğu ispatlanan eşyaların hepsi sigorta kapsamına alınırken genel eşya sigortası seçeneklerinde ise sigorta şirketine iletilen ikamet adresinde bulunan eşyaların tümü poliçe kapsamına alınır. Şimdi bu eşyalar nelermiş gelin birlikte bakalım.
En Basit Haliyle Anlatıyoruz! İnternette Zorunlu Deprem Sigortası Nasıl Yapılır?
DASK ismiyle bilinen zorunlu deprem sigortası, tüm ev sahiplerinin mutlaka yaptırması gereken sigortalar arasında bulunuyor. DASK, deprem ya da depremin neden olduğu yangın, yer kayması ve tsunami gibi durumlarda konutunuzun zarar görmesi durumunda maddi kaybınızın poliçede yer alan limitler dahilinde karşılanmasını sağlar. Peki internet üzerinden 'Zorunlu Deprem Sigortası' nasıl yapılır? Haydi içeriğimize!
Herkesin Aklında Aynı Soru: Deprem Önceden Anlaşılabilir mi?
6 Şubat Pazartesi günü, ülkemizde meydana gelen ve 10 ilimizi etkileyen büyük deprem felaketinden sonra, deprem bölgesinde yer alan yerleşim yerlerindeki vatandaşlar da kaygılanmaya başladı. Bu konuyla ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de depremin önceden anlaşılıp anlaşılmadığı. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık, gelin detaylara birlikte bakalım 👇
Kasko Nedir? Aracınıza Kasko Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gereken 9 Şey
Kasko, özellikle araç sahiplerinin ayrıntılı bir şekilde bilmesi gereken bir konu. Kasko hakkında net bilgiye sahip araç sahipleri, yüksek kazanımlar elde ediyor. Neyse ki biz bu yazıda 'Kasko nedir?'  ve 'Kasko yaptırırken dikkat etmeniz gereken detaylar nelerdir?' sorularını yanıtladık. Bu bilgilerden yararlanarak zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Öyleyse, başlayalım!