Görüş Bildir

Mine Tozlu Sineren Haberleri

Mine Tozlu Sineren ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Mine Tozlu Sineren ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

SPK'dan Sermaye Artırım ve Rüşvet İddialarına Cevap: Kurallara Uyulmadığı İddia Edildi!
Günlerdir Türkiye SPK ve Marka Holding çevresinde yapılan açıklamalarla çalkalanıyor. Sermaye piyasalarının tabana yayılması ve bu bağlamda küçük yatırımcının da tasarruflarıyla sisteme dahil olarak kazanç sağlamasında düzenleyici olması gereke Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) hakkında Sedat Peker tarafından yapılan açıklamalarla başlayan süreç hem finans çevrelerini hem de yatırımcıları şoke etti. Marka Yatırım Holding YKB Mine Tozlu Sineren'in açıklamaları da Sedat Peker'i teyit etmesiyle güven duygusu yerle bir oldu. Bu bağlamda günlerdir sessizliğini koruyan SPK bugün bir açıklama yaptı.
İddialar Gündemde: "Rüşvet Kanıksandıysa, Yönetenler Laf Etmiyorsa, Ekonominin Neyini Konuşacaksın?"
Türkiye hafta sonu suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarını konuştu, yetmedi iddialar ilk kez başka bir taraf tarafından doğrulanırken, belgeleriyle canlı yayında anlatıldı. İddialarda hedef olanlar geç de olsa bazı açıklamalar yaparken, bir kısmı da sessizliğe büründü. Türkiye, sermaye piyasalarının tabana yayılmasında en önemli görevi üstlenen ve bunca yılda kazanılan yatırımcının sadece pandemide 2 katına çıktığı borsada, halka arz ve sermaye artırımları gibi kritik kararlardaki vahim iddiaları konuşuyor.
Sedat Peker'in Rüşvet İddialarında Adı Geçen Ünsal Ban'ın Yunanistan'a Kaçış Planı Ortaya Çıktı
Yurt dışına kaçmaya çalışırken Muğla'nın Milas ilçesinde yakalanan eski Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi Rektörü Ünsal Ban'ın Yunanistan'a gitmeye çalıştığı ortaya çıktı. Kaptan ve mürettebat da polis ekiplerince gözaltına alındı.Ban’ın, deniz yoluyla ev satın aldığı, bu sayede golden vize sahibi olduğu ve çocukları için de 3 hafta önce golden vize aldığı Yunanistan’a gideceği tespit edildi.