Ünlü Erkeklerin Büyük Bir Cesaretle Çatır Çatır Anlattıkları Birbirinden İlginç Cinsellik İtirafları

-
Abone ol

Ünlülerle ilgili gıybetleri karıştırdıkça çok ilginç şeylerle karşılaşıyoruz. Hep ünlü kadınlarla ilgili itiraflar yazacak değiliz. Sırada Almula Merter'in ünlü erkeklerle yaptığı röportajlardan oluşan "Keramet-i Kadında, Keramet Nerde Bilemedim" kitabından derlediğimiz alıntılar var. Kitap 2008 yılında çıkmış, yani şu an hepsi o zamanki fikirlerinde olmayabilirler. Ancak zamanında büyük bir cesaretle aşağıdaki sorulara cevap verdikleri kesin. Kitabın tamamında çok daha detaylı sorular ve açıklamalar olduğunu da belirtelim.

Soru1: İlk cinsel deneyimini nasıl yaşadın?

Mehmet Coşkundeniz:

Benim kuşağımda konuşma yoktu. Mahallede mahallenin ağabeylerinden öğrendik, ağzımızın suyu aka aka dinlerdik onları. Ben taşrada büyüdüm. 17-18 yaşında mahallenin ağabeyleri alıp seni geneleve götürür, orda başarısız olursun çünkü karşındaki profesyoneldir. Ben geneleve gitmedim ama ben bunu aynı mahallede oturduğum benden yaşça büyük bir kadında yaşadım ve çok korktum başarısızlıktan. Bir anda her şey oldu bitti...

Cezmi Ersöz:

Ortaokuldayken öğretmen kızlarına aşık olurduk, namuslu kızlar. Asker çocuğu olduğum için yetiştiğim her yerde de subay kızları, öğretmen kızları oldu; ön sırada hep onlar otururdu, arka sırada ise hep kolay kızlar olurdu. İlk mastürbasyonu yaparken bile hep o kızlar düşünülür, aşık olduğun kızı düşünmezsin. Ona ereksiyon olamazsın.

Uğur Arslan

Annemin iddiasına göre bir kız çocuk ne kadar bakireyse, erkek de bakir olmalıdır evlenene kadar. Ben bundan dolayı üniversite yıllarıma bakir olarak geldim ve üniversite bitene kadar da cinsel bir ilişki yaşamadım. Okul bitince sadece bir kız arkadaşım oldu ve onunla yaptığımız tek şey el ele tutuşmak ve bir kere öpüşmek oldu. Yani cinselliği yaşayamadım. İlk tecrübem dolayısıyla çok kötü oldu, anlamadım bile. İkinci deneyimim de oldu bittiye geldi ve yine yaşanmadı. Üçüncüde ancak cinsellik gerçekleşti.

Yalçın Dümer:

Ben ilk cinsel deneyimimi genelevde yaşadım. Lise bitmişti, ilkokul arkadaşımla buluştuk ve geneleve gitmeye karar verdik. İkimiz de bu konuda tecrübesizdik, gittik. Ben ordan çıktığımda hiçbir şey anlamamıştım.

Ceyhun Yılmaz

İlk cinselliğimi İspanya'da yaşadım İlk sevgilimdi, 20 yaşındaydım. Çok geç tanıştım ve bu platonik bir aşktı. Erika ile bunu tanıdım, hayata bakışım değişti, özgüven geldi öyle güzel bir kadının benimle bir şeyler yaşamış olmasından dolayı.

Kudret Sabancı

Bizim aile çok rahattı her şeyi konuşabilirdik. Ben ilk cinsel deneyimimi üniversite yıllarımda yaşadım Ankara'da. Aileden uzaklaşmak daha rahatlatmıştı beni. Üniversitedeki kız arkadaşımla yaşamıştım.

Kerem Alışık

20'li yaşlarda cinselliği yaşadım, ilk flörtümü de o yaşlarda yaşadım. Benim ilk cinselliği öğrendiğim, daha doğrusu yaşadığım kişi Fahriye Abla gibi bir kadındı. O dönemin en ünlü seks yıldızıydı, aynı mahallede oturuyorduk. Bir gece mahallede otururken yürüyerek önümden geçti, o zaman çok meşhurdu. Benim kim olduğumu öğrendi, beni kahveye çağırdı... Öyle yaşadım.

Levent Sülün

Ortaokuldaki kız arkadaşımla yaşadım. Orta 3'te yaşadım. Zaten ben genelevden çok korkarım. Birlikte olduğum kız çok deneyimliydi.

Metin Uca

16 yaşımda bir yakınımızla isteyerek yaşadım. Ondan çok şey öğrendim, kadınları anlamam konusunda bana çok yardımcı oldu.

Soru2: Mastürbasyon yapar mısınız?

Mehmet Coşkundeniz

Çok gerekli bir şey herkes için. İnsanın kendi vücudunu tanıması için. Şu anda yapmıyorum birlikteliğim var ama hiç yapmam diye bir şey yok. Belki o anda bir şeyden tahrik olup yapabilirim. İnsanı rahatlatan bir şey. Gençliğimde sanırdım ki evlenene kadar hayatım boyunca mastürbasyon yapacağım.

Uğur Arslan

Mastürbasyon her erkek yapar. Bazı kadınlarla beraber olmaktansa bu daha iyi.

Yalçın Dümer

Yapıyorum çünkü sorunsuz. Sırtını dönmen, kovman, kaçman gerekmiyor.

Ceyhun Yılmaz

Yapardım, bu artık yapmayacağım demek değil. Ayrıca bazı insanlar mastürbasyonu seksin yerine algılıyorlar ama kesinlikle böyle bir şey değil. 20'li yaşlara kadar çok yaptım. Mastürbasyon, cinsel açlığın çözümü değildir, o bambaşka bir şeydir bunu lütfen ayarlayalım. Bence mastürbasyon çok güzel bir Fransız şarabını koklamaktır, içtiğin zaman sekstir.

Kudret Sabancı

Tabii ki yaparım. Bu bir fantezidir. Evliyken de yaparım.

Levent Sülün

Evet yaparım

Metin Uca

Ben bir başka elin üstümde dolaşmasını her zaman kendi elime tercih etmişimdir.

Soru 3: Hayalleriniz ve fantezileriniz nelerdir?

Mehmet Coşkundeniz

Bütün fantezilerimi yaptım ama düşündüğüm bir şey var. Hollanda'ya gidip swinger partide bir gün geçirmek isterim. Çift olarak gider miyim bilmiyorum. Tek olduğun zamanda bi kadın dokunmazsa hiçbir şey olmuyormuş, çok istiyorum ve merak ediyorum.

Cezmi Ersöz

Her şey... Bütün ön yargıları yok etmek...

Uğur Arslan

Hepsini gerçekleştirdim ama zaman zaman birden fazla eşim olsa nasıl olurdu diye düşünmüşümdür. Çok merak ederim, hayatlarında birkaç kadın olsa cinsel ve duygusal yaşamları nasıl olur diye?

Yalçın Dümer

Bir kadını seviyorsam her şeyi yaparım. Homoseksüellik hariç bütün fantezilerimi gerçekleştirdim, asla da yapmam ama karşı değilim. O yüzden beni alacak kadın yaşadı.

Kudret Sabancı

Hayatımdaki bütün kadınları bir arada görmek istiyorum. Aynı yerde, aynı gün!

Kerem Alışık

(Özel bir soru olduğu için cevap vermek istememiş)

Levent Sülün

Var. Çocuğumu yanıma almadan karımla çok uzun bir tren seyahati yapmak. Belki buradan ta Çin'e kadar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

bu adamlara ciddi ciddi bu sorular sorulmuş ve cevap vermişler mi? çoğu uyduruk geldi bana. tek doğruları mastürbasyonla ilgili olanlar büyük ihtimal. levent sülün çok deneyimli olan ortaokuldaki kız arkadaşıyla yaşamış ilk deneyimini. çocuk lan o ne deneyimi bi de yıllar öncesi. herkesin her şeyden bi haber olduğu yıllar. sallarken de düzgün sallayın. aşk doktoru mudur nedir o da az değilmiş.

deen-tharkuho

Orta 3 e giden bir kız nasıl profesyonel olur?

kalemine

orta 3 e giden bir çocuk ve çok profesyonel olması o.O

Gizli Kullanıcı

aynı olay kadın ünlüler için yapılsa "cesur kadınlar,özgür kadınlar!" diye ortalığı galeyana getirirdiniz.söz konusu erkekler olunca hemen "cinsel hayatlarını millete anlatıyorlar!" diyorsunuz.biz sanki hiç bilmiyoz sizin o kız whatsapp gruplarınızda neler olduğunu. bir ara da "erkekler kadınlardan daha çok dedikodu yapıyor" diye saçma bir iddia atılmıştı ortaya. ulan bırak dedikoduyu,günde 100 kelime bile kullanmadan yaşayan onlarca adam tanıyorum ben.

Gizli Kullanıcı

ben de erkeklerin içinde çalışıyorum tek kadınım. ne dedikodular dönüyo anlatamam. aynen kadınlardan daha çok dedikodu yapıyolar. sen ve çevrendekiler olmayabilir ama çoğu öyle.

Gizli Kullanıcı

ya ben karma yurttayken gördüm o kızların dedikodu ve entrikalarını.yemin ediyorum var ya az kalsın balataları yakacaktım.erkekler hiç dedikodu yapmaz diye bir şey demedim.yaparlar ama kadınlardan daha çok yapıyorlar diye bir şey yok.

unknown_member

Metin Uca 2. soruya Mutlu Son Masajı ile cevap vermiş.

Görüş Bildir